• 84-річний мільярдер щодня випиває 5 банок Кока-коли

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 8 березня 2015 року
Американський мільярдер Воррен Баффетт поділився своїм секретом довголіття. 84-річний інвестор розповів, що кожного дня він випиває по п'ять банок «Кока-коли» і завдяки цьому залишається енергійним і чудово себе почуває, повідомляє «Lenta.ru».

За словами мільярдера, близько чверті всіх вживаних ним протягом дня калорій припадає на газований напій. Баффетт уточнив, що випиває по три банки звичайної «Кока-коли» впродовж робочого дня і ще по дві — напою із вишневим смаком удома ввечері.

Разом із тим, інвестор повідомив, що на сніданок любить їсти картоплю фрі, запиваючи її «Кока-колою».

Коментуючи свій раціон, мільярдер сказав, що намагається їсти, як це роблять діти у 6-річному віці.

«Я звірився із сучасними даними і помітив, що в шестирічних дітей низька смертність. Тому я вирішив харчуватися, як вони. Це найбезпечніший шлях, яким можна слідувати», — заявив Баффетт.

Воррен Баффетт — бізнесмен, один із найвідоміших інвесторів у світі. Його статки оцінюються у понад 66 млрд доларів. Сформульовані Баффеттом правила ведення бізнесу вважаються свого роду «біблією» ринку цінних паперів. Через свою компанію Berkshire Hathaway Баффет він володіє 8,61% акцій The Coca-Cola Company.

100 г «Кока-коли» містять 10,2 г цукру. Компанію неодноразово критикували за надмірну солодкість їхніх напоїв. Через постійну критику виробник-гігант на початку минулого року презентував газовану воду Coca-Cola Life, у якій вміст цукру знижено на третину.  
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...