• Чемпіон із дрифту розіграла інструкторів з водіння, прикинувшись «ботаніком»

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 4 квітня 2015 року
На прохання однієї з автошкіл професійна спортсменка-водій, чемпіон Малайзії із дрифту Леона Чін взяла участь у розіграші чотирьох інструкторів з водіння у перший день їхньої роботи. Те, що відбувалося, знімалося на відеореєстратор у салоні машини, повідомляє zr.ru.

 інтернеті велику популярність набирає відео цього розіграшу, яке вже має 20 млн переглядів.

Для розіграшу Леону Чін загримували й одягли під «ботаніка» — кіски, великі окуляри та кольори вбрання, що погано поєднуються. Далі вона прикидалася учнем, який намагається скласти іспит із водіння. Вона смикала машину у спробі рушити з місця, різко гальмувала, демонструючи весь набір особливостей «чайника» і випробовуючи терпіння інструктора.

У якийсь момент її просили прийти спробувати себе іншого разу, після чого Леона Чін ставила невинне запитання: «Можна я спробую ще раз?» І ось тоді чемпіонка показувала свої дійсні професійні навички.

Після розіграшу нещасним інструкторам повідомляли про те, кого вони екзаменували. Троє із чотирьох співробітників автошколи поставилися до розіграшу із гумором. Лиш один чоловік грюкнув дверима, в серцях промовивши: «Ти ледве мене не вбила!».


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...