ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зі старого піратського Віндовс можна буде перейти на новий офіційний

Велика Епоха
Корпорація Майкрософт офіційно підтвердила, що безкоштовно оновитися до Windows 10 зможуть користувачі всіх діючих сьогодні версій Windows. Безкоштовне оновлення буде доступне навіть власникам піратських копій операційної системи, повідомляє ain.ua.

Скріншот: betanews.com
Скріншот: betanews.com
За словами керівника відділу операційних систем Майкрософт Террі Майерсона, у корпорації хочуть перевести всі існуючі сучасні ПК на Windows 10 і заради такої мети готові «пробачити» комп'ютерних піратів.

Логіка такого кроку досить проста — в Китаї та російськомовних країнах можна з легкістю нарахувати багато сотень мільйонів неліцензійних копій Windows. Зважаючи на це Майкрософт хоче «пересадити» всіх цих користувачів на легальний продукт і заробляти гроші на продажі підписок на Office та інші програми.

Разом із тим, у компанії обіцяють, що кінцева версія Windows 10 вийде вже цього літа, а безкоштовне оновлення буде доступне протягом року після релізу.

Як відомо, Windows 10 анонсували у жовтні 2014 року. У неї повернувся звичний для багатьох людей функціонал кнопки «Пуск», а також рядок пошуку файлів і папок. Інше серйозне нововведення полягає в тому, що нова операційна система буде уніфікованою для всіх пристроїв. Систему можна буде встановити на будь-який гаджет — будь то Xbox, телефон, комп'ютер, планшет чи будь-який інший пристрій. Для перемикання між інтерфейсом для сенсорного екрану і класичним інтерфейсом управління використовуватиметься нове рішення Continuum. Для всіх цих пристроїв буде створено єдиний магазин додатків.