• Названа вірогідна причина пожежі Новодівочого монастиря

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 16 березня 2015 року
Причиною масштабної пожежі на дзвіниці відомої московської архітектурної пам’ятки — Новодівочого монастиря — могло стати обладнання реставраторів, які працювали на об’єкті.

Про це писало РІА «Новости» з посиланням на джерела у правоохоронних органах. Пізніше видання повідомило про те, що всередину дзвіниці вогонь не проник — горіли лише риштовання, встановлені навколо неї.

На сайті Міністерства культури РФ повідомляють із посиланням на начальника штабу МНС про те, що пожежа виникла на другому ярусі дзвіниці. Відновлювальні роботи у зв’язку із пожежею обіцяють провести у найближчий час.

Повідомляється також, що на момент виникнення загоряння реставраційні роботи не проводилися, а обладнання було вимкнене із мережі за тиждень до надзвичайної події. Прес-служба Мінкульту пише також, що на об’єкті не використовували легкозаймисті матеріали.

Нагадаємо, пожежа на дзвіниці Новодівочого монастиря виникла о 22.40 15 березня. За даними Lenta.ru, площа пожежі становила 300 квадратних метрів, а щоб загасити її, знадобилося 113 чоловік та 29 одиниць техніки. Ліквідоване полум’я було о 1.23 за московським часом.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...