• У навколосвітню подорож відправився літак, що працює на сонячній енергії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 10 березня 2015 року
У навколосвітню подорож відправили унікальний літак, який працює від енергії сонця. Унікальним є також те, що це не керований дистанційно пристрій — ним будуть управляти двоє пілотів.

Переліт навколо планети розрахований на 5 місяців. Найскладнішими на шляху літака Solar Impulse-2, як очікується, будуть перельоти через океани, повідомляє «Сегодня».

Літак на сонячних батареях стартував із Абу-Дабі та взяв курс на схід від ОАЕ. Переліт передбачає численні зупинки для підзарядки.

Пілотувати літак будуть позмінно двоє швейцарців — Андре Боршберг та Бертран Пікар. Перший говорить, що йому допоможуть витримати навантаження заняття йогою, другий сподівається на самогіпноз.

Повідомляється також, що раніше Solar Impulse-2 вже здійснював переліт через американський континент. Але щоб збирати достатньо енергії для перельоту через океан, крила літака довелось збільшити до 72 метрів — це навіть більше, ніж у Боїнга-747. Загалом на таких крилах встановлено 17 тисяч сонячних елементів, а також літій-йонні акумулятори, які заряджаються від батарей для польоту у темний час доби.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...