• Google+ припинить існування?

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 7 березня 2015 року
Компанія Google вирішила розділити соцмережу Google+ на окремі сервіси — Photos (Фотографії) та Streams (Стрічка). Про це розповів Бредлі Горовіц, який обіймав посаду віце-президента із розробки програмних рішень у Google+, а тепер очолив нові сервіси, повідомляє «Дзеркало тижня». 

За словами Горовіца, Photos і Streams будуть якісно новими продуктами і стануть більш зручними для користувачів.

Чутки про те, що у Google+ назрівають зміни, ходили кілька місяців. Тепер вони офіційно підтвердилися. За 4 роки існування сервіс так і не зміг наблизитися до популярності інших поширених соцмереж.

Соцмережа Google+ зустріла хвилю критики. Користувачі скаржилися, що корпорація нав'язує її функції в інших своїх продуктах, включаючи інтернет-пошук.

Соцмережа Google+ була заснована у червні 2011 року. Створюючи її, компанія Google намагалася використати недоліки конкурентів. Зокрема, була введена функція «Кола», яка дозволяє сортувати друзів і окремо надавати доступ до персональних публікацій і фото для певних груп. Ще була додана функція відеочатів тощо.

Але компанії не вдалося домогтися швидкого і стабільного зростання кількості користувачів Google+. Так, за даними агентства We Are Social, станом на лютий 2014 року активно користувалися мережею лише близько 400 млн осіб порівняно із 1,3 млрд у Facebook.

У 2014 році повідомлялося, що Google втратив інтерес до Google+: компанія почала переводити розробників соцмережі в інші, більш перспективні з погляду компанії проекти, такі як Hangouts і Photos (колишній сервіс Picasa Web Albums).
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...