• Ідеально кругле яйце продали за $700

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 4 квітня 2015 року
Куряче яйце ідеально круглої форми було продано на інтернет-аукціоні eBay за нечувані 480 фунтів стерлінгів, повідомляє «Бі-бі-сі».

Мешканка Великої Британії Кім Бротон виявила, що одна з її курей на Масляну знесла кругле яйце в її саду в селі Латчінгдон, що в графстві Ессекс.

Вона вирішила виставити дивовижне яйце на продаж на аукціоні і використати отримані гроші на допомогу Фонду кістозного фіброзу, щоб вшанувати пам'ять про сина її друга, який помер від цього захворювання.

На думку 44-річної Бротон, покупець хотів зберегти дивовижне яйце, а не з'їсти.

На цей аукціонний лот було 64 пропозиції ціни, однак особа переможця залишилася невідомою.

За словами Бротон, до того, як їй сказали, що таке буває один раз на мільярд випадків, у неї була спокуса приготувати і з'їсти кругле яйце.

«Я буквально вже збиралася розбити його, аби зробити млинець, коли один із моїх друзів побачив фотографію, яку я виклала у фейсбуці, і написав мені повідомлення: „Не треба!“».

За словами британки, хтось раніше вже продав подібний продукт за понад 90 фунтів, тому вона подумала: «Буде чудово, якщо я зможу продати його за такою ж ціною».

«Коли ціна була на рівні 20 фунтів, я подумала: „Хто заплатить стільки за якесь там яйце?“ — і тоді ціна просто зашкалила. Це неймовірно», — ділиться враженнями щасливиця.

Бротон каже, що уважно стежитиме за тим, які яйця з'являтимуться у майбутньому, сподіваючись заробити «ще кілька фунтів» на благодійність.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...