• В Україні прокотилася хвиля студентських протестів. Фоторепортаж

  • Середа, 13 жовтня 2010 року
Київ. Студенти провели Всеукраїнську акцію протесту проти введення у вищих навчальних закладах додаткових платних послуг. Головним ініціатором акції виступила молодіжна організація «Фундація регіональних ініціатив».

У Києві 12 вересня, в рамках цього заходу, молодь пройшла ходою вулицею Грушевського, від її початку до будівлі Кабінету Міністрів, а потім направилися до Адміністрації Президента.
 
Під час маршу, біля 250 студентів емоційно вигукували гасла «Свобода, рівність, студентська солідарність!», «Знання не товар - «універ» не базар!». Учасники палили фаєри, використовували звукопідсилювачі та несли транспаранти «Знання не купити» і «Знання не на продаж».

У цей же день, численні студентські хвилювання також пройшли більш ніж у десяти містах. Найбільше число студентів вийшло на протест у Львові, Харкові та Рівному.

Масові протести молоді були викликані постановою Кабінету Міністрів № 796, якою було затверджено перелік платних послуг навчальних закладів державної та комунальної форми власності.
 
 

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...