• Киянам покажуть, яким чином можна поліпшити місто

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 26 лютого 2015 року
У Києві 28 лютого — 1 березня відбудеться Перший київський Urban Fest, метою якого є зібрати разом небайдужих киян і показати їм, за допомогою яких методів та інструментів можна самостійно поліпшити місто.

Проходитиме фестиваль в G13 Project Studio (Балтійський провулок, 23).

Протягом двох днів на Першому київському Urban Fest'і всі охочі зможуть відвідати виступи українських урбаністів і подивитися презентації найцікавіших проектів у сфері поліпшення міського простору. Спікери поділяться тим, як вони створювали сквери, змінювали систему руху міста, проводили воркшопи для архітекторів, працювали з міською владою, створювали навігацію для громадського транспорту тощо.

На фестивалі працюватимуть станції активності — кілька майданчиків, де проходитиме неформальне спілкування між відвідувачами та міськими ініціативами. Будуть ігри для дітей і дорослих, майстер-класи, презентації фільмів, освітніх проектів та інші цікаві заняття.

Щодня з 17.00 до 19.00 проходитимуть кінопокази Фестивалю кіно і урбаністики «86» і документального циклу «Урбан рефлексії Києва». Після кіносеансу очікується великий музичний концерт.

Крім цього, організатори представлять виставку фотографів, які знімають Київ в найрізноманітніших ракурсах. На території фестивалю працюватиме зона харчування.

Повну програму можна подивитися на сайті фестивалю. Час роботи фестивалю — з 12.00 до 19.00 28 лютого і 1 березня.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...