• Кияни повчаться бути добрими сусідами

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 3 березня 2015 року
Київська громада «Дивовижні» відкриває проект «Простір Добросусідства» і запрошує всіх охочих до нього приєднатися. Мета проекту — створити дружні стосунки між сусідами, повідомляє «Хмарочос».

Суть «Простору Добросусідства» полягає в тому, аби ділитися один із одним побутовими предметами, якщо живеш у багатоквартирному будинку. Організатори пропонують усім охочим завантажити, роздрукувати і повісити у своєму будинку оголошення про початок проекту, а також наліпки із зображеннями предметів, які часто позичають. Аби почати, слід наклеїти одну чи кілька наліпок на свою поштову скриньку. Завдяки цьому кожний ваш сусід знатиме, у якій квартирі можна за необхідності позичити річ.

Соціальна механіка така, що ваш сусід зможе подзвонити до вас у двері і попросити у вас річ, згідно з наліпками на вашій поштовій скринці. Ваші сусіди можуть забрати свої наліпки біля оголошення про старт кампанії у будинку.

«Поки що ми фокусуємось на змісті проекту, його розповсюдженні та вдосконаленні. Будемо спілкуватись з усіма хто візьме участь у проекті і захоче поділитися досвідом. Можливо, пізніше створимо мапу всіх будинків, які підключилися до проекту», — каже Марія Несєдкіна зі спільноти «Дивовижні».

«„Простір Добросусідства“ ми плануємо розвивати далі. Ділитися побутовими речами із сусідами — це тільки перший етап реалізації проекту. Далі хочемо, щоб люди ділилися не лише речами. Але не розкриватимемо всі карти», — зазначає вона.

Завантажити наліпки можна тут.

Завантажити готове оголошення для вашого будинку, аби розмістити його на дошці для оголошень, можна тут.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...