• «Кірєєв – маріонетка адміністрації президента» – Тимошенко

  • П'ятниця, 24 червня 2011 року

Сьогодні попереднє судове засідання по газовій справі від 2009 року екс-прем'єра України Юлії Тимошенко почалося з бійки біля Печерського районного суду.


На початок слухання біля будівлі суду зібралася велика товпа прихильників і противників Юлії, а також представники ЗМІ. Виникла невелика сутичка, яку припинили співробітники міліції.

Однак виступи небайдужих спостерігачів судового процесу продовжилися в будівлі суду. Після початку засідання в переповненому залі почалися непристойні вислови на адресу Юлії Тимошенко, за що порушників довелося виштовхати з приміщення. Не змусили себе чекати і прихильники Юлії, які облили водою голову тимчасової слідчої комісії Інну Богословську.

Згідно з повідомленням, Тимошенко зажадала відведення головуючого судді Родіона Кірєєва з причини «недостатності його досвіду» для розгляду її справи. У переданому клопотанні вона вказала, що Кірєєв «не може бути не упередженим».

Ще перед початком суду Тимошенко сказала журналістам, що вважає Кірєєва «маріонеткою адміністрації президента», а судовий процес у своїй справі «фарсом і судилищем».

Для розгляду заявленого «відхилення» суд узяв перерву, після чого виніс рішення: «Залишити без задоволення».

Зауважимо, на засіданні не був присутній позивач – цивільний представник українського «Нафтогазу».

Нагадаємо, що проти Юлії Тимошенко було заведено кілька кримінальних справ, одна з яких стосується газових контрактів з Росією, підписаних нею в 2009 році.
 
#img_gallery#{mospagebreak}
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...