• Хомутиннік збирається внести правки до Податкового кодексу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 27 березня 2014 року

Після консультацій з урядом і бізнес-асоціаціями було прийнято рішення про внесення поправок до Податкового кодексу, повідомив голова Комітету ВР з питань податкової політики Віталій Хомутиннік на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні я зареєстрував проект закону з поправками щодо трансфертного ціноутворення. Згідно з ним, перші звіти про контрольовані операції потрібно буде подати до 1 травня 2015 року», ― цитує УНІАН коментар Хомутинніка.

Він зазначив, що бізнес скаржиться на те, що не встигає підготуватися до застосування трансфертного ціноутворення. Звіти, які готують деякі підприємства, вже досягнули 9 тисяч сторінок, і це не межа. При цьому штрафи за неподання звіту рівняються 5% від обороту підприємства.

У свою чергу, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні на засіданні уряду запропонував збільшити податки для великого монопольного бізнесу, щоб скоротити фіскальний розрив і запобігти фінансовій катастрофі у країні. Зокрема, буде в два рази підвищена рента за користування природними ресурсами.


Читайте також:

Яценюк: Облдержадміністрації будуть ліквідовані

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...