• Монастирський острів — острів бажань, острів надій

  • Павло Хулін | Велика Епоха
    Середа, 29 червня 2011 року

Монастирський острів — одне з найкрасивіших місць міста Дніпропетровська. Він є ніби продовженням міського парку ім. Т.Г. Шевченка, розташованого на березі Дніпра, в якому завжди багато відпочивальників.

Примітний пейзаж острова і мостові переходи з набережної Дніпра залишають незабутнє враження.


З набережної також видно на острові купол православної церкви, що потопає в зелені.


Колись на Монастирський острів вела канатна дорога, але тепер вона не працює. Потрапити на нього можна тільки через пішохідний міст, який уже встиг надбати свою історію.


Склалася традиція вішати на металеві прути під поручнями містка звичайні замки. Роблять це молоді закохані пари або молодята для того, щоб ніколи не розлучатися. Таких замків висить уже досить багато — і всі вони не схожі один на одного: є з надписом-гравіруванням з побажаннями, є й прості, є і дуже красиві.


Таким чином, Монастирський острів став колискою надій і сподівань. Він плекає приємні почуття та спогади, дарує мрії.


На Монастирському острові можна вибрати відпочинок собі до душі. Наприклад, відпочити в кафе у товаристві друзів, бо ж на території острова є чимало відповідних закладів. Якщо є бажання просто побродити і помилуватися берегами Дніпра — теж можна, і таких відвідувачів острова найбільше. Хочете усамітнитися і відчути смак романтики — на Монастирському острові досить затишних місць.


І, звичайно, влітку можна відмінно покупатися і позасмагати на березі Дніпра. Навіть у найспекотніші дні пляжна зона вмістить усіх бажаючих.


Мешканці Дніпропетровська відвідують Монастирський острів з ранньої весни до пізньої осені. У цьому місті нам даний такий чудовий куточок для відпочинку посеред річки. Залишається берегти його, втім, як і всю природу, що довкола нас.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...