• Альтернативний туризм: Мендоса

  • Субота, 19 жовтня 2013 року
З давніх часів довколишні з Мендосою землі були наочним свідоцтвом історії: вони стали свідками як внутрішніх конфліктів перших громадських поселень і їх незахищеності, так і сьогоднішнього процвітання -  головної визначної пам'ятки області Куйо (Cuyo) (країни пісків).

Ландшафт навколо Мендоси наповнений гірськими ланцюгами, що протягнулися на всі боки, під синім небом, тоді як саме місто здається ретельно спланованим і стратегічно сконструйованим - ви можете пройти уздовж старих каналів поряд з сучасними будівлями, площами і вулицями, що, можливо, пояснює, звідки походить вираз «казковий оазис Мендоси». У цьому місті Куйано і місцеве населення, і ділові підприємства готові цілий рік тепло приймати туристів. Зазвичай туристи приїжджають, щоб провести час і витратити гроші, насолоджуючись дійсністю, яка утворилася за ці роки на основі місцевої культури, історії і чудес природи.

Щоб добре взнати місто Мендоса, потрібно вступити в контакт з душевною теплотою людей, чистотою громадських місць і зручністю транспортної системи, а також ідеальним ресторанним і готельним сервісом, що в цілому справляє незабутнє враження, якого, якщо на те пішло, не знайти більше ніде. Зокрема, неперевершеним задоволенням стане прогулянка проспектом Сармієнто, а вигляд з 10 поверху будівлі Гомез просто неймовірний.

Обходячи це велике місто і його околиці, ви виявите, що у нього є свій унікальний стиль. Всього декілька прикладів: площа Незалежності, акваріум, зміїний куточок, не кажучи вже про музеї, церкви, магазини і особливо площу Сан-Мартін з грандіозною архітектурою, де також знаходиться Горб Глорії, і безліч інших визначних пам'яток та місць відпочинку.

Цікаві відомості про походження моста Інків.

• Міст Інків, мабуть, сформувався завдяки складному набору біологічних і мінеральних процесів.

• Міст покритий структурою, в якій чергуються шари корисних копалини і морських водоростей.

• Термальна вода, з'єднуючись із повітрям, залишає осад у вигляді карбонату кальцію і, у меншій мірі, окислу заліза. Для біологічного навколишнього середовища сприятливий осад солей, які перетворюють в камінь все на своєму шляху.

• Існування моста є необхідним, оскільки численні колонії червоних і синьо-зелених морських водоростей потребують його, а також в морській і термальній воді та різних газах високого і низького тиску.

За всі ці роки поштовхом для розвитку і зростання послужила модернізація систем каналів в сільській місцевості і водовідведень в містах та передмістях, які перетинають зелені простори в місті і передмістях, як нитці життя. Воду використовують не тільки для іригації і очищення, вона має першорядну вагу для туризму, даючи туристам можливість різноманітного проведення часу на озерах, лагунах, потоках і річках. Вони схожі на потоки природного багатства, які відвідувач бачить з моменту свого прибуття.

Одне з улюблених місць туристів - річка Мендоса, придатна для спуску на плотах і байдарках, а також для інших морехідних круїзів. Вона протікає через найважливішу область міста, яку називають Великою Мендосою.

Якщо хтось любить туризм з пригодами - до його послуг скелелазіння, походи, верхові прогулянки, спуск на плотах, сходження в гори, гірські велосипеди, параплани, чотириколісні транспортні засоби. Але якщо у вас бракує бажання, хоробрості та грошей, можна розглянути варіанти місцевих екскурсій, на зразок екскурсії по Північній області провінції, маршруту по винних крамницях «Ways of Vino» (Vino по-іспанськи означає вино), а також міст Інків і горб Аконкагуа.

Відвідини моста Інків - неймовірна перспектива. Це місце, де холод поєднується з джерелом гарячої води - захоплююче видовище, коли вона падає і розбивається об коричневе і жовте каміння. Це диво було назване «Природним пам'ятником». Місце знаходиться в гірському ланцюзі Анд (приблизно на 2700 метрів вище за рівень моря) і має форму природного земного моста. Цей пейзаж залишає незабутнє враження, будучи пов'язаний з легендами інків; а також як і раніше використовується як місце з гарячими джерелами з платними відвідинами станції, готелю, каплиці і павільйону з ваннами - початку 19-го століття.

Досвід поїздки до моста Інків унікальний і дійсно показує силу, мудрість і красу природи з її прекрасними формами і приголомшливим кольором, і дія її краси не слабшає з часом. Тут залишилося місце для споглядання - єдине в області, яке будить глибокі особисті роздуми про диво творіння. Міст Інків сьогодні використовується як база для акліматизації при підйомі на найвищий пік американського континенту - гору Аконкагуа.

Пік Аконкагуа, 6959 метрів заввишки, розташований в області Лас Ерас (всього за 180 км. від міста Мендоси, де влаштовуються екскурсії на гору Альта Монтана (Висока Гора).

Цей північноамериканський гігант розташований в Провінційному парку Аконкагуа, площа якого складає 70 000 гектарів. Він є головним викликом для всіх альпіністів, які вирішують зійти на його вершину, завжди покладаючись на встановлені правила сходження, включаючи спостереження: сходження групами, із запасами продовольства, турбота про навколишнє середовище разом з керівними принципами для групових експедицій.

Ця незабутня і доступна поїздка включає відвідини: вулкана Тупунгато (6,800 м.); річки Мендоса; ущелини 60 (назва пов'язана з роком відкриття дороги до нього); річки Успальята; гірського ланцюга Тигра (Тигр) і Кордон-дель-плата (Срібний Шнур); проходу Успальята (з коротшим маршрутом через Чилі); моста Picheuta; народу Польваредас (біля старих залізниць); ущелини Ріо Бланко (Біла річка); Пенітентеса (лижний курорт); моста Інків; вигляду на пагорб Аконкагуа і печери; вражаючого Христа-рятівника (якщо стоїть гарна погода). Зверніть увагу:

Вартість екскурсії: 50 $ Аргентини.
Час від'їзду з міста Мендоси - 7.30 ранку.
Час повернення в Мендосу - 19:00.
За час екскурсії ви проїдете 14 тунелів - будьте готові!

Від шосе і до моста проходить міжнародний кордон між Визвольною армією Чилі і Аргентинською митницею.


Кароліна Джиріаті. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...