ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай запроваджує нові правила щодо релігії в трьох провінціях

Велика Епоха
Пастор Гао Фен очолив інспекційну поїздку. (Weibo)

Спроба втілити на всій території Китаю нові "Адміністративні заходи щодо місць релігійної діяльності", які набули чинності з 1 вересня, триває.

З 15 по 23 серпня пастор Гао Фен, голова Наглядової ради двох національних християнських об'єднань, тобто Церкви трьох автономій і Китайської християнської ради, на чолі групи проінспектував християнські громади в провінціях Аньхой, Шеньсі та Гуансі.

Метою інспекційної поїздки було переконатися в тому, що "Адміністративні заходи щодо місць проведення релігійних заходів" зрозумілі та застосовуються на практиці без затримок і винятків, присікти спроби протестантських громад (пресвітеріанців, методистів, баптистів, п'ятдесятників, адвентистів і т. ін.), насильно об'єднаних у єдину національну церкву, зберегти щось від своєї історії та самобутності, а також нагадати церквам про те, що відвідування релігійних заходів неповнолітніми заборонене.

Читачі журналу Bitter Winter ("Гірка зима"), який опублікував минулого місяця перший повний переклад англійською мовою нових "Адміністративних заходів щодо місць релігійної діяльності", напевно, пам'ятають їхні суворі положення про внесення до проповідей пропагандистського змісту та створення у всіх місцях поклоніння груп із вивчення документів Комуністичної партії. Згідно із "заходами", місця релігійної діяльності повинні активно транслювати пропаганду КПК, інакше їм загрожує ліквідація.

Ймовірно, найближчим часом короткострокові інспекційні поїздки відбудуться й іншими провінціями.

За матеріалами BITTER WINTER