• Сергій Стаховський обіграв Андіса Юшку в Кубку Дєвіса

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 7 березня 2010 року

Сергій Стаховський обіграв Андіс Юшку 6:2, 5:7, 6:4, 7:6 (2) і приніс збірній Україні вирішальну перемогу над Латвією у першому колі Євро-Африканської зони Кубка Девіса.

 
Нагадаємо, що до цього в рамках турніру Україна і Латвія зустрічалися тричі. Дві зустрічі в одиночному розряді завершилися перемогою українців, у парних змаганнях сильнішими були прибалти.

Сьогоднішня гра, яка тривала три години, склалася для нашого лідера непросто. Стаховський після швидкої перемоги в першому сеті 6:2, поступився латишу в другому - 5:7.

Ще важче склався для українця четвертий сет, в кінцівці матчу у Юшки була можливість переломити хід усього поєдинку, але Сергій витягнув вирішальну партію на тай-брейку - 7:6 (2). Після перемоги Стаховського Україна повела в боротьбі з Латвією 3:1, тобто, забезпечила собі підсумковий успіх у Дніпропетровську.

Наступними на корт вийдуть Марченко та Павловс, матч яких вже, на щастя, буде носити лише символічний характер. Наша команда успішно вирішила свої завдання в протистоянні з прибалтами і вже може починати психологічно готуватися до травневої боротьби у другому колі першої Євро-Африканської зони Кубка Девіса з румунами.

За матеріалами korrespondent

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...