• Катерина Бондаренко не змогла повторити успіх сестри

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 6 лютого 2010 року

У другому матчі Кубка Федерації в Харкові Катя Бондаренко програла Флавії Пеннетті в двох партіях з рахунком 5:7 3:6.

У другому сьогоднішньому матчі на відміну від гри Олена Бондаренко - Ск'явоне відразу ж зав'язалася серйозна боротьба. За рахунок стабільнішого тенісу перевага частіше була на стороні Пеннетти. Проте, часом Каті все ж таки вдавалося перехоплювати ініціативу.

Бондаренко-молодша намагалася діяти азартно, грати агресивно, але нашу спортсменку підвели невимушені помилки. В той час, як українка частенько "зривала" удари в аут або в сітку в недоречних для цього ситуаціях, Флавія грала, можливо, простіше, але і надійніше.

Крім того, наприкігці першого сету, швидше за все, просто дав про себе знати загальний рівень майстерності, який в італійки на сьогоднішній день вищий. У результаті гостя не без проблем, але, варто визнати справедливо, взяла партію - 7:5.

Зловивши кураж, Пеннетта продовжила нарощувати перевагу і на старті другого сету, завдяки щільнішій грі і хорошому переміщенню по корту італійка сходу взяла три гейми, після чого, здалося, що Катя трохи втратила віру в свої сили.

На щастя, це спостереження виявилося помилковим. Бондаренко ще поборолося, та ще як! На подачі Пеннетти за рахунку 4:3 на користь італійки Катя могла взагалі переламати хід партії, але, на жаль, її зусиль у вирішальний момент трохи не вистачило. Італійка взяла важливий гейм, а пізніше і сет - 6:3.

Після першого ігрового дня рахунок у протистоянні Україна - Італія в Кубку Федерацій нічийний - 1:1.

За матеріалами: turnir

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...