'Сокіл' пропустив дев'ять шайб від лідера чемпіонату Білорусі

Київський "Сокіл" у центральному поєдинку туру Відкритого чемпіонату Білорусі вдома був розгромлений беззастережним лідером мінською "Юністю" - 2:9.

Цей поєдинок міг і не відбутися. Тільки в день гри хокеїсти "Сокола", отримавши гарантії погашення заборгованості по зарплаті, вирішили вийти на лід проти лідера чемпіонату "Юності".

На жаль, ця ситуація негативно позначилося на грі команди Сеуканда. Кияни "начисто" програли суперникові, у складі якого знов своє вагоме слово сказали українці.

Саме Олександр Матерухін і Олег Тимченко, найкращі снайпери Ексраліги, організували перший гол своєї команди.

В кінці третього періоду ці ж гравці створили ще одну шайбу. Артем Остроушко ж асистував Клочкову, коли той на початку другого періоду зробив рахунок 0:3 на користь гостей.

На початку третього періоду Вадим Аверкін, забивши другу шайбу нашої команди, подарував надію вболівальникам - 2:4. Але далі відбулося щось неймовірне - "Юність” просто розмазала киян по льоду, закинувши до фінальної сирени ще 5 шайб.

Нагадаємо, “Юність” тренує наставник збірної України Михайло Захаров.