Збірна Уругваю по пенальті здолала Аргентину

Збірна Аргентини не змогла вийти навіть до півфіналу Кубка Америки.

У чвертьфінальному матчі підопічні Серхіо Батісти в серії пенальті поступилися путівкою в наступне коло збірній Парагваю - 1:1 (1:1, 0:0, 0:0, 4:5 - по пенальті). Рахунок в матчі був відкритий вже на п'ятій хвилині - точний удар вдався Пересу.

Втім, вже на 17-й хвилині зустрічі аргентинець Ігуаїн відновив рівновагу. Наприкінці першого тайму все той же Перес міг уже виявитися антигероєм зустрічі, отримавши червону картку, однак суперники до кінця матчу так і не змогли реалізувати чисельну перевагу, а на 88-й хвилині і зовсім зрівняли кількість гравців - червону картку отримав Маскерано.

У серії пенальті футболісти Уругваю проявили завидну холоднокровність, і реалізували всі п'ять своїх спроб. А ось у Аргентини виявилося одна слабка ланка - невдахою став Карлос Тевес. Таким чином, у півфіналі турніру уругвайці зустрінуться зі збірною Перу.