• В Англії заборонили вживати слово «жид» під час футбольних матчів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 15 вересня 2013 року
Футбольна асоціація Англії попередила своїх фанатів про неприпустимість вживання слова «жид» на трибунах країни, повідомляє Р-Спорт.
Англійський ФК «Тоттенхем Хотспур» історично підтримують багато жителів єврейських громад Лондона. І хоча велике угруповання фанатів «Yid Army» («Армія Жидів») використовує цей термін у позитивному контексті, але вболівальники інших клубів, викрикують це слово в явно негативному контексті. Вони скандують й інші образливі слова на адресу вболівальників — євреїв, зазначає видання.
Цей факт спонукав керівництво Тоттенхема заборонити всім фанатам вигукувати слово «жид» на трибунах. Порушників табу чекає тривала заборона відвідування стадіонів Англії і навіть кримінальне переслідування.
«Ми розуміємо, що значення слів та їх використання постійно змінюються. Але іноді навіть нейтральні слова чи фрази набувають агресивне значення. Різниця між використанням слів у приватному житті та публічно також очевидна. Тому ми вимагаємо дотримуватися правил футбольної гри і повідомляємо, що слово „жид“ не є прийнятним у контексті футболу», — зазначено в заяві асоціації.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...