«Шахтар» розгромив «Партизан»

Донецький «Шахтар» обіграв на виїзді сербський «Партизан» (3:0) в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Перший тайм команди провели на рівних. Лише місцями господарі виглядали краще гостей, але на рахунку це ніяк не відзначілось.

У другому ж таймі «Шахтар» тричі розписався у воротах «Партизана». Рахунок у матчі на 52-й хвилині зустрічі відкрив Тарас Степаненко, який відзначився після розіграшу кутового.

Подвоїв перевагу «гірників» на 59-й хвилині матчу Жадсон, з району одинадцятиметрової позначки успішно замкнув фланговий простріл у виконанні Даріо Срни.

Крапку в матчі поставив Едуардо, який вийшов на заміну на 62-й хвилині зустрічі замість Дугласа Кости. Хорват з лінії воротарського замкнув простріл уздовж воріт від Вілліана.

Після 5-ти турів становище команд у групі H виглядає наступним чином: «Шахтар» - 12 очок, «Арсенал» - 9 очок, «Брага» - 9 очок, «Партизан» - 0 очок.

У заключному турі групового етапу «Шахтар» вдома прийме «Брагу», «Арсенал» на «Емірейтс» зіграє з «Партизаном». Обидва матчі відбудуться 8 грудня.