Переконливий реванш від «Динамо»

Київське «Динамо» у матчі національного чемпіонату зуміло взяти переконливий реванш в донецького «Шахтаря» за поразку у Кубку України.

Підопічні Валерія Газзаєва від «гірників» не залишили каменя на камені – 3:0.

Перше, що здивувало у центральному поєдинку першого кола між флагманами українського футболу «Динамо» та «Шахтарем», - кількість вболівальників на стадіоні «Динамо ім. В. Лобановського». Схоже таки невдача національної збірної заставила на якийсь час забути про великий футбол громадян столиці України. Коли таке було востаннє у матчі між цими командами, пригадати важко...

Поєдинок проти «Шахтаря» у національному чемпіонаті – чудова нагода для команди Валерія Газзаєва взяти реванш за поразку у Кубку України та відірватися від «гірників» у турнірній таблиці.

Ускладнити це завдання на початку матчу міг Фернандіньо. Бразильський легіонер «Шахтаря» пробивав пенальті за фол Маграо на Срні. Утім, киянам пощастило – «сфера» пролетів повз штангу воріт Шовковського. Наступне слово було за ще одним бразильцем «Шахтаря». Вілліан пробив мимо з гострого кута – знову мимо.

Загалом, у першому таймі «Шахтар» цікавіше виглядав за «Динамо», особливо на завершальній стадії атаки. Натомість команда Газзаєва у першому таймі спромоглася створити лише три напівмоменти. Ударам Шевченка та Мілевського забракло влучності, а постріл Маграо зі штрафного заблокували захисники. Утім, перший по-справжньому гольовий момент у першому таймі «динамівці» таки створили. Михалик виконав навіс на Шевченка, м’яч від Андрія відскочив до Мілевського, який в дотик забив так званий «гол у роздягальню» - 1:0.

Перші п’ятнадцять хвилин другого тайму для «Шахтаря» стали жахливим сном. Команда Мірчі Луческу пропустила ще двічі. Спочатку Мілевський оформив дубль після передачі Шеви, а через кілька хвилин помилкою Рарицького та Хабшмана скористався Ярмоленко. Надалі окривлене успіхом суперактивне «Динамо» зупинити підопічним Луческу було непросто. Кияни були набагато ближчими до четвертого м’яча, ніж донеччани до першого. Найкращий шанс це зробити у «гірників» мав Гладкий, однка СаШо вкотре у матчі довів свою кваліфікацію, парирувавши удар Олександра. Після цього епізоду підопічні Луческу схоже-таки уже зневірилися в те, що можуть врятувати "мертвий" для них матч. Дива не сталося - "динамівці" покидали стадіон під гучні овації трибун...

«Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) - 3:0 (1:0)

Голи: Мілевський, 45, 54, Ярмоленко, 61

Нереалізований пенальті:. Фернандіньо, 3

Попередження: Фернандіньо, 40, Іщенко, 49, Ракицький, 72, Вілліан, 84 - Ярмоленко, 48, Алмейда, 63, Юссуф, 84

«Динамо»: Шовковський, Михалик (Бетао, 86), Юссуф, Алмейда, Вукоєвіч, Єрьоменко, Маграо (Несмачний, 81), Нінковіч (Гіоане, 72), Шевченко, Мілевський, Ярмоленко

«Шахтар»: Пятов, Іщенко, Ракицький, Рац (Кобін, 62), Хюбшман, Срна, Гай (Ілсіньо, 62), Фернандіньо, Жадсон (Гладкий, 68), Вілліан, Луїс Адріано

За матеріалами:turnir.com.ua