• «Металіст» може повернутися в Лігу чемпіонів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 серпня 2013 року
Верховний суд Швейцарії сьогодні призупинив рішення Спортивного арбітражного суду в Лозанні (CAS) про визнання «договірним» матчу «Металіст» ― «Карпати», повідомляє «Спорт Експрес».
  
Таким чином, рішення CAS, винесене ним 2 серпня, втратило свою силу до розгляду апеляції «Металіста» Верховним судом Швейцарії, і в УЄФА немає підстав для не допуску харківської футбольної команди до матчів плей-офф.
  
«Ми будемо просити Верховний швейцарський суд повністю скасувати рішення CAS. У той же час продовжимо судитися з CAS щодо скасування рішення УЄФА, оскільки докази, використовувані CAS для встановлення вини «Металіста» у договірному матчі, не переконливі і за законодавством Швейцарії ― незаконні», ― заявив виданню юрист «Металіста» Маркіян Ключковський.
Раніше, 14 серпня 2013 року, Апеляційна інстанція європейського футбольного союзу після «ретельного вивчення» всіх заяв і документів, поданих клубом CAS, а також заяв та документів, отриманих від дисциплінарного інспектора УЄФА, прийняла рішення: усунути харківський «Металіст» від участі в єврокубках 2013/14. Дискваліфікація передбачена строком на один рік.
У зв'язку з цим робоча група УЄФА постановила замінити «Металіста» в усіх європейських клубних турнірах сезону-2013/14 на команду ПАОК.
Нагадаємо, «договірний матч», який дав право «Металісту» на участь в Лізі чемпіонов-2013/14 мав місце в сезоні-2007/08 в чемпіонаті України з «Карпатами». Однак харківська команда була покарана і позбавлена бронзових медалей.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...