'Динамо' розгромило 'Металіст' у Києві

Фото Football.uа
Переконливою перемогою "Динамо" над "Металістом" закінчився центральний матч 22-го туру чемпіонату України.

Рахунок на 17-й хвилині відкрив Тарас Михалик. Маграо подав зі штрафного з правого флангу точно на голову Тарасу, який з 14-ти метрів відправив сферу у правий кут воріт.

На 37-й хвилині стався епізод, про який ще багато говоритимуть. Кияни не стали вибивати м'яч, коли на полі лежав Жажа Коельо, і продовжили атакувати. Це сильно розлютило Марко Девіча, який пішов у грубий підкат проти Даніло Сілви, але бразилець встиг прибрати ногу. Коли м'яч залишив поле, на ньому почалися справжні розборки з участю багатьох гравців двох команд. Після закінчення всіх розмов і взаємних образ, за рекомендацією свого асистента Василя Левка, арбітр Юрій Можаровський ухвалив рішення вилучити Марко Девіча. Визначити, чесно кажучи, причину такого рішення "людини з прапорцем" дуже важко. Можливо, за той підкат, хоча Девіч прибирав ноги, щоб не пошкодити Даніло. Можливо, і за сутички з гравцями "Динамо".

На 45-й хвилині лише диво у футболці з прізвищем Шелаєв врятувало харків'ян від другого голу. Після передачі Маграо Гіоане вийшов один на один з Бажаном, обвів голкіпера і пробивав по порожніх воротах, але Шелаєв встиг зайняти місце воротаря і відбив м'яч, але прямо на Ярмоленка, добивання якого також відбив Шелаєв.

Однак вже через 5 хвилин кияни забили другий гол. На лівому фланзі Шевченко зробив передачу на Ярмоленка, той прострілив уздовж воріт, і Мілевський вбив сферу у порожні ворота.

А на 58-й хвилині Мілевський встановив остаточний рахунок матчу - 3:0. Єрьоменко пройшов по правому франгу і низом зробив передачу на лінію карного майданчика "Металіста", Шевченко пропустив м'яч на Мілевського, Артем і точно пробив під штангу.

До кінця матчу могли відзначитися як динамівці, так і харків'яни. У підсумку 3:0 і, схоже, інтрига у боротьбі за друге місце розчинилась у повітрі.

"Динамо" випереджає "Металіст" на 9 очок, відстаючи від "Шахтаря" на 2.