• Капелло візьме травмованого Бекхема на чемпіонат світу-2010

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 16 березня 2010 року

Головний тренер збірної Англії з футболу Фабіо Капелло запросив Девіда Бекхема, який отримав розрив ахіллового сухожилля в недільному матчі "Мілана", взяти участь в чемпіонаті світу 2010 року в ПАР. Італійський фахівець зателефонував півзахиснику і заявив, що чекає його в команді.

 Капелло поки не вирішив, яку саме роль Бекхем виконуватиме у збірній Англії. Однак, як підкреслюють британські ЗМІ, рішення наставника англійців покликати 34-річного гравця до національної команди свідчить про те, що Бекхем користується великим авторитетом у Капелло.

Дон Фафіо відзначив, що запросив Бекхема перш за все тому, що хотів підбадьорити гравця і дати йому зрозуміти, що збірна має потребу в ньому.

Найближчим часом тренерський штаб англійців повинен визначитися з функціями Бекхема в команді. Так, на футболіста можуть частково покласти тренерські обов'язки або наділити його якимись представницькими повноваженнями у збірній.

Нагадаємо, що Девід Бекхем отримав травму під час матчу "Мілана" проти "К'єво". Футболіст пошкодив ногу за кілька хвилин до кінця гри: півзахисник зупинився з м'ячем у центрі поля і раптом відчув різкий біль, після чого був змушений звернутися до медиків за допомогою. У понеділок, 15 березня, Бекхема відправили до Фінляндії на операцію.

Відомий спортивний хірург Скарі Орава повідомив, що операція пройшла успішно, і тепер Бекхему належить пройти досить тривалий період відновлення. За словами медика, футболіст точно не зможе взяти участь в ЧМ-2010 в якості гравця. "Безумовно, Девід не зможе грати найближчим часом. На те, щоб хоча б почати нормально ходити, піде не менше трьох місяців", - заявив Орава.

Колеги Бекхема з "Мілану" відзначили, що футболіст дуже переживає через травму, яка позбавила його можливості взяти участь у першості світу в ПАР.

За матеріалами:lenta

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...