ЛЧ. 'Арсенал' розгромив 'Порту' і вийшов до чвертьфіналу. Фотоогляд

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський «Арсенал» не залишив жодних шансів португальському «Порту», розбивши суперника - 5:0.

Вже на 9-й хвилині матчу «каноніри» здобули необхідну різницю м'ячів за сумою двох матчів. Андрій Аршавін вискочив один на один з Елтоном, але у зіткненні з голкіпером м'яч відскочив до Нікласа Бендтнера, який і переправив круглого у порожні ворота.

У середині першого тайму та сама парочка - Аршавін і Бендтнер створили другий гол у ворота «Порту»: росіянин накрутив захист португальців і виклав м'яч немов на блюдечку під удар датчанину - 2:0!

А в другому таймі «каноніри» забили ще тричі. На 64-й хвилині Насрі обіграв декількох опонентів і відправив м'яч у дальній кут воріт Елтона. Через дві хвилини Аршавін видав черговий фірмовий прохід і  відпасував на Ебуе, який не схибив - 4:0.

Вже під завісу матчу у ворота гостей був призначений пенальті і Бендтнер оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок у матчі - 5:0 - більш ніж переконлива перемога підопічних Арсена Венгера.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, матч-відповідь

«Арсенал» (Англія) - «Порту» (Португалія) - 5:0 (2:0)

Перший матч - 1:2

Голи: 1:0 - Бендтнер (9), 2:0 - Бендтнер (25), 3:0 - Насрі (63), 4:0 - Ебуе (66), 5:0 - Бендтнер (90).

«Арсенал»: Альмунія, Санья, Вермален, Кемпбелл, Кліші, Насрі (Денілсон, 72), А. Сонг, Діабі, Росіцкі (Ебує, 57), Бендтнер, Аршавін (Уолкотт, 76).

«Порту»: Елтон, Фусіле, Алвеш, Роланду, Перейра, Мейрелеш,  (К. Родрігес, 46), Рубен Мікаел (Гуарин, 76), Гонсалвеш Варела (Маріано, 76), Фалькао Гарсіа, Халк.

Попередження: Фалькао Гарсіа (24), Вермален (38), Бендтнер (44), Перейра (59), Фусіле (90).

За матеріалами: turnir