Динамо не змогла перемогти Бордо

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи київське Динамо зіграло внічию з французьким Бордо.

Незважаючи на значну перевагу підопічних Олега Блохіна протягом всього матчу, досягти переможного результату киянам так і не вдалося.

На 20-й хвилині Тайво навісив з лівого флангу на свого земляка Аруну, той прийняв м'яч на груди і потужним ударом вколотив м'яч під поперечину — 1:0.

Відповідний хід від французів не змусив себе довго чекати. Через три хвилини Обраняк метрів з 25-ти потужним ударом вразив дальній кут воріт Максима Коваля — 1:1.

Мабуть, гості використали чи не єдиний свій шанс протягом усього матчу. Динамівці в час, що залишався, багато атакували і створили моментів, напевно, не на один матч, але забити переможний гол так і не змогли.

Найреальніший момент для взяття воріт змарнував Олег Гусєв, що вийшов на заміну, — він влучив в поперечину після заробленого їм же пенальті.

Відповідна гра відбудеться 21 лютого у Франції.

Динамо Бордо 1:1

Голи: Аруна, 20 — Обраняк, 23

Динамо Київ: Коваль, Вида, Михалик, Хачеріді, Тайво, Велозу, Ярмоленко, Безус, (Гармаш, 69), Аруна, Мехмеді (Рубен, 79), Кранчар (Гусєв, 61)

Бордо: Каррассо, Тремулінас, Енріке, Планю, Сане, Фобер, Плашил (Поко, 90 +2), Сертік, Бельон (Саіве, 60), Обраняк, Моріс-Бєлай (Ролан, 65)

Попереджені: Сертік — Аруна, Михалик, Безус