• Бор’єло з Роналдінью переграли «Парму». Фотоогляд

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 1 листопада 2009 року

Два голи Бор’єло, який скористався чудовими передачами від Роналдінью, принесли перемогу «Мілану» у непростому матчі з «Пармою» – 2:0.

Підопічні Леонарду діяли активніше і заслужили на перемогу. Вони створили більше моментів – чого варте слаломне підключення зі своєї половини поля до атаки у другому таймі захисника Да Сілви, який після навісу від Фламіні влучив у поперечину воріт.

Забили господарі двічі. Дві чудові передачі віддав Роналдінью – два рази м’яч у ворота гостей спрямовував Бор’єло. Особливо красивим вийшов другий гол. Елегантний прохід Роналдінью лівим флангом, м’який навіс, і удар з льоту ножицями від Бор’єло.

Гості пробували нав’язати контргру, атакувати, і деколи це навіть виходило. Але по-особливому гаряче біля воріт Діди так і не було. Каладзе і компанія в обороні відіграли надійно.

Серія А. 11 тур

«Мілан» – «Парма» – 2:0 (1:0)

Голи: Бор’єло (12, 90+2)

«Мілан»: Діда – Оддо, Каладзе, Да Сілва, Антоніні (Дзамброта, 52) – Ґатузо (Амброзіні, 74), Пірло, Зеєдорф (Фламіні, 82), Роналдінью – Пату, Бор’єло

«Парма»: Міранте – Дзакардо, Пануччі, Делафйоре, Лукарелі – Джемаїлі (Аморузо, 61), Лунардіні, Мороне, Ґалопа (Будель, 76) – Божинов (Ланзафаме, 70), Палоскі

Попередження: Роналдінью (42), Ґатузо (46) – Пануччі (46)

Арбітр: Карміне Руссо

За матеріалами:turnir.com.ua

{mospagebreak}

 {mospagebreak}

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...