Баварія знищила Барселону

У повторному півфінальному матчі Ліги чемпіонів мюнхенська Баварія розгромила каталонську Барселону на Камп Ноу.

Для каталонців виїзною поразкою 0:4 всі жахи не закінчилися. Напевно, найбільш незвичним видовищем було спостерігати на лавці запасних лідера синьо-гранатових Ліонеля Мессі. Аргентинець не зміг повною мірою відновитися після травми.

Дивлячись на перші хвилини зустрічі, складалося враження, що відіграватися більше потрібно німцям. Баварія дуже впевнено виглядала на полі суперника, на відмінну від Барселони, яка цього вечора виглядала просто безпорадною — як в обороні, так і в атаці.

Перший тайм завершився без забитих м'ячів, а ось у самому дебюті другого тайму Баварія зняла всі питання про другого фіналіста. Спочатку Арьєн Роббен зі своєю феноменальною лівою відправив м'яча у дальній кут воріт Вальдеса.

Потім після прострілу Філіпа Лама Херард Піке, намагаючись випередити Роббена, красивим ударом із льоту відправив м'яч у дев'ятку власних воріт.

За пару хвилин Томас Мюллер зробив контрольний постріл у каталонців, головою замкнувши подачу Франка Рібері.

Отже, Баварія абсолютно заслужено виходить у фінал, де 25 травня на стадіоні Уемблі поміряється силами з дортмундською Борусією.

Барселона — Баварія — 0:3 (перший матч — 0:4)

Голи: Роббен, 48, Піке, 72 (автогол), Мюллер, 76

Барселона: Вальдес, Алвес, Піке, Бартра (Монтойя, 87), Адріано, Фабрегас, Сонг, Хаві (Алексіс, 56), Педро, Іньєста (Алькантара, 65), Вілья

Баварія: Нойер, Боатенг, Лам (Рафінья, 77), ван Бюйтен, Мартінес (Тимощук, 74), Алаба, Роббен, Рібері, Швайнштайгер (Густаво, 66), Манджукич, Мюллер

Попереджені: Алвес, Піке — Роббен