'Барселона' розтрощила 'Шахтар'

Українська команда не змогла втримати прийнятний рахунок у грі з "Барселоною" і поступилася 1:5.

У першому таймі донеччани ще сяк-так стримували атаки каталонців, проте індивідуальна майстерність Дані Алвеша та Іньєсти призвело до двох голів у ворота Пятова. А в другому таймі, незважаючи на гол престижу Ракицького, "Барса" дотиснула суперника, довівши рахунок до 5:1.

Ліга чемпіонів. Чвертьфінал, перша гра

"Барселона" - "Шахтар" 5:1 (2:0)

Голи: Іньєста, 2, Дані Алвеш, 34, Піке, 53, Кейта, 60, Хаві, 86 - Ракицький, 59.

"Барселона": Вальдес, Алвеш, Піке, Бускетс, Адріано (Максвелл, 77), Хаві, Маскерано, Кейта, Вілья (Педро, 70), Мессі, Іньєста (Афеллай, 90 +1).

"Шахтар": Пятов, Срна, Іщенко, Ракицький, Рац, Мхітарян, Хюбшманн (Едуардо, 83), Коста, Жадсон (Фернандіньо, 70), Вілліан (Тейшейра, 75), Луїс Адріано.

'Барселона' - 'Шахтар' Фото: Jasper Juinen, David Ramos /Getty Images Sport