• Стан здоров’я Міхаеля Шумахера покращується

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 18 червня 2014 року

Міхаеля Шумахера виписали з лікарні у французькому Греноблі, де спортсмен перебував останні півроку. Всесвітньовідомий гонщик вийшов із коми, і йому належить пройти довгий шлях реабілітації, повідомили його рідні.

«Його подальша реабілітація буде проходити подалі від очей громадськості», йдеться у заяві сім’ї. ЗМІ повідомляють, що Шумахера могли перевезти до лікарні Лозаннського університету у Швейцарії, поближче до маєтку родини.

Німецькі видання повідомляли, що Міхаель приходить до тями, чує голоси і реагує на них, проте швидко стомлюється.

Рідні просять журналістів проявити повагу до Міхаеля та продовжувати не турбувати їхню сім’ю. Подібне прохання вони оприлюднили у січні: тоді журналісти дослухались до них і припинили чергувати біля лікарні Міхаеля в Греноблі.

Останні півроку дружина Шумахера Корінна кожного дня навідувала свого чоловіка у лікарні, яка розташована за 160 кілометрів від їхнього будинку, а також доглядала за їхніми двома дітьми, 16-річною Джиною-Марі та 14-річним Міком.

Нагадаємо, після травми голови, яку отримав Шумахер 29 грудня минулого року на гірськолижному курорті в Мерібель, Франція, лікарі ввели його у медичну кому. За останні півроку колишній спортсмен переніс 2 операції на мозку. Згодом лікарі зафіксували ознаки покращення стану спортсмена і почали процес його виведення із коми.


Читайте також:

Міхаель Шумахер прийшов до тями та упізнав дружину

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...