• «Шахтар» висловив солідарність хокеїстам «Донбасу»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 27 травня 2014 року

Донецький футбольний клуб «Шахтар» назвав дії представників «Донецької республіки» неприпустимими. Свою підтримку хокеїстам місцеві футбольні гравці висловили на сайті клубу

Про свою солідарність з ХК «Донбас» гірники заявили після звернення, зробленого Президентом хокейного клубу «Донбас» Борисом Колесніковим через підпал його комплексу.

«Арена „Дружба“ багато років була символом спортивних перемог для донеччан. На її помості проходило багато культурних та спортивних подій. А з 2011 року Арена стала домашнім майданчиком для хокеїстів. Усі гучні перемоги нашої команди пов’язані з цією спортивною спорудою. Тут також проводять заняття юні хокеїсти ХК „Донбас“. А днями спортивний комплекс „Дружба“ отримав право приймати чемпіонат світу в Дивізіоні 1А. 

Але сьогодні рано вранці озброєні люди ДНР увірвалися на Арену, пограбували її, підпалили споруду і викрали службовий автомобіль. Ми до глибини душі обурені тим, що сталося, і закликаємо всіх людей, хто ще співчуває бандитам ДНР, задуматися про „майбутнє“. Чи такого вони хочуть собі та своїм дітям?» ― зазначив у заяві Колесніков на сайті ХК«Донбас»

Як повідомлялося сьогодні раніше, пожежа на Арені «Дружба» завдала значної шкоди комплексу. Колесніков пообіцяв відновити споруду за 90 днів.


Читайте також:

Колесніков відновить спалену терористами арену «Донбас»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...