• Міхаеля Шумахера перевезуть із лікарні додому

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 3 квітня 2014 року

Найближчим часом гонщика Формули-1, який більше трьох місяців залишається в комі, можуть транспортувати з французького госпіталю в Греноблі додому.

Дружина Міхаеля Шумахера обладнала в будинку цілу палату для догляду за чоловіком.

Ведучий спортивний лікар Райнхард Вайнштабль зазначив, що стан колишнього спортсмена досить стабільний і його можна транспортувати на вертольоті додому в будь-який час, пише Mirror.

Шанувальники легенди F1 з усього світу, озираючись на трагічні події, що сталися із семиразовим чемпіоном світу Шумахером майже 100 днів тому, продовжують сподіватися і молитися за відновлення Міхаеля, пише видання.

Медики ж лікарні сказали, що Шумахера тримають у стані гіпотермії, підтримуючи температуру його тіла між 34°C і 35°C.

Професор Йоханнес Пайль, що усунув у потерпілого гематому, раніше висловив побоювання, що гонщик назавжди залишиться в «вегетативному стані» через важке ушкодження головного мозку.

Тим часом лікарі, які лікують Шумахера, нещодавно помітили, що їхній пацієнт почав робити ледь помітні рухи очима, коли вони намагалися повільно виводити його з коми. Після цього було прийняте рішення значно зменшити дозу препаратів, використовуваних для підтримки хворого у несвідомому стані. На цей процес спортсмен відреагував позитивно. Команда лікарів продовжує робити неврологічні тести.

Нагадаємо, фатальне падіння 45-річного гонщика Формули-1 сталося 29 грудня 2013 року в Альпах на курорті Мерібель.


Читайте також:

Міхаеля Шумахера почали виводити з коми

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...