Яна Єрко - срібний, Олена Кирієнко - бронзовий призери першості Європи з важкої атлетики

25 листопада в Лімассолі (Кіпр) триває першість Європи з важкої атлетики серед молоді та юніорів.

Сьогодні скарбничка збірної України поповнилася двома нагородами. У змаганні юніорок у ваговій категорії до 69 кг українка Яна Єрко завоювала срібну медаль, піднявши в сумі двоєборства 208 кг - 94 кг у ривку і 114 кг у поштовху. Перемогла білоруска Марина Шкерманкова (211), бронзу отримала росіянка Марія Харлова (204).

У молодіжному турнірі українка Олена Кирієнко стала бронзовим призером з результатом у двоєборстві 211 кг - 94 у ривку і 117 у поштовху. Золото і срібло в активі росіянок Вікторії Савенко (240) та Вікторії Достоваловой (213).

Важка атлетика. Першість Європи серед молоді та юніорів.