• Василь Ломаченко програв бій Орландо Салідо

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 2 березня 2014 року

Мексиканець Орландо Салідо переміг за очками у поєдинку в напівлегкій вазі з багатообіцяючим українським боксером Василем Ломаченком, що відбувся 2 березня в Сан-Антоніо, штат Техас, США. За його перемогу віддали голос 2 судді проти одного.

Бій виявився складним для Василя Ломаченка — з перших раундів Орландо Салідо виснажував його «нечистою грою» з клінчами, ударами в район пояса та нижче за нього, а також по ногах. Крім того, мексиканець мав перевагу у вазі — на зважуванні він показав зайві кілограми і не захотів використати можливість їх скинути.

Перші 5—6 раундів боксери не набирали швидкості і особливо не показували себе, проте активізувались після початку 8 раунду. Останні три раунди були більш успішними для українського боксера — він упевнено себе показав, і, здавалося б, взяв перевагу у бої.

Інтрига щодо того, кого назвуть переможцем у бої, зберігалась до останнього, до моменту проголошення результату. Орландо Салідо був визнаний сильнішим.

Для 26-річного Василя Ломаченко бій проти 33-річного Орландо Салідо був другим на професійному ринзі. В разі перемоги українському боксеру дістався б чемпіонський пояс за версією WBO.

Втім, не зважаючи на перемогу Орландо Салідо, чемпіонський титул за ним не закріпився — він його втратив за день до бою, показавши зайву вагу на зважуванні, тому наразі пояс залишається вакантним.Читайте також:

Василь Ломаченко говорить, що не хвилюється перед боєм

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...