• Жителі Торонто відзначають вихід 70-ти мільйонів китайців з лав компартії Китаю

  • Вівторок, 30 березня 2010 року

13 березня 2010 року «Центр допомоги охочим вийти з КПК» Торонто провів захід в китайському кварталі, щоб підтримати 70 мільйонів китайців, що вийшли з лав КПК. Добровольці «Центру допомоги» підняли плакати і стенди, разоблая довершені КПК злочини, зверталися до китайців з проханням вийти з КПК.

Пані Лі іммігрувала до Канади з Тяньцзіня, живе в китайському кварталі. Вона згодна з написаним в серії статей «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» і пам'ятає політичні рухи, які пережила в Китаї.

Клемент Родріго — голова Південно-східного азіатського союзу общин. На мітингу він сказав, що китайський режим боїться груп з різними думками і тому пригнічує їх.

Су Мін працює на кафедрі канадської федерації демократичного Китаю, він сказав на мітингу, що вихід з КПК ії  організацій, став безперервним процесом. «Знищити комуністичний режим більше не є тільки бажанням, його саме чекає кінець, — сказав пан Су. — Я вдячний і захоплююся 70 мільйонами китайців, що мають совість і правосуддя в серцях, щоб вийти з КПК. Те, що вони зробили — справедлива справа, щоб врятувати країну».  

 

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...