• Величезна демонстрація, присвячена підтримці 35 мільйонів чоловік, які вийшли з компартії, пройшла в Гонконзі (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 28 квітня 2008 року

У Гонконзі пройшла масова демонстрація, присвячена підтримці 35 мільйонів чоловік, які заявили про свій вихід із компартії та всіх її організацій.

Гонконг і континентальний Китай - це «одна країна дві системи». Проте як би не старалися комуністичні лідери підсилити свій вплив у Гонконзі, люди, які знають, що таке свобода, ніколи не захочуть поміняти її на диктаторський комуністичний режим, під яким би «соусом» ним це не подавали. Тому жителі Гонконгу і місцева влада вітають і підтримують такі акції.

На початку квітня 2008 р. кількість тих, хто заявив про вихід із компартії та всіх її дочірніх організацій на сайті The Epoch Times, перевищила 35 млн. чоловік. Нині за день на сайті публікується в середньому 50 тисяч заяв про вихід із компартії. Все ближче той день, коли китайська компартія (КПК) розпадеться.Масова хвиля виходів із компартії почалася більше трьох років тому, після того, як у світ вийшла книга «Дев'ять коментарів про комуністичну партію». За розповсюдження цієї книги в континентальному Китаї можна отримати термін від 3 до 6 років. Це ще раз доводить, наскільки сильно КПК боїться, що люди, прочитавши цю книгу, пробудяться і більше не захочуть жити під диктаторською владою, зазнаючи брехні й обману, порушення своїх прав і свобод.

Чим ближче Олімпіада, тим сильніше КПК посилює тиск на правозахисників, прихильників демократії, апелянтів, послідовників Фалуньгун, релігійних діячів, тибетців, уйгурів та ін. Усі ці «запобіжні заходи» викликані боязню КПК утратити лице перед іноземними гостями й журналістами, які приїдуть на Олімпіаду.

Передбачаючи свій кінець і зіткнувшись із великою хвилею засудження з боку міжнародного співтовариства у зв'язку з недавніми подіями в Тибеті, відчайдушно намагаючись зберегти свою владу, КПК почала розпалювати в китайцях патріотичний дух, змішуючи в їхніх умах поняття «батьківщина» і «компартія». Таким чином вона намагається направити їхній гнів, що накопичився за довгі роки життя під тиском, на західні країни і зберегти в очах китайців свій імідж «великої, світлої і завжди правильної».

Але і стародавні пророцтва і сучасна ситуація в Китаї вказують на те, що дні КПК уже визначені, її розпад - це історична неминучість, і люди всього світу мають бути готові до цього.

Під час демонстрації люди несли плакати з написами: «Небо знищує КПК», «Тільки без КПК буде справжній новий Китай», «Вихід із комуністичних організацій, мирно розкладе КПК», «Весь світ підтримує 35 млн. тих, хто вийшов із КПК», «Вийти з компартії означає врятувати свою країну», «Вихід із КПК - це крок до розпаду КПК», «Брехливість, злісність і тяга до насильства, властиві КПК, завдають шкоди майбутньому людства», «Корупція комуністичних керівників охопила всю країну, люди, у яких залишилося почуття обов'язку й справедливості, виходять із КПК» та ін.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...