• Шпигуни КПК погрожують добровольцям Всесвітнього центру допомоги виходу з КПК

  • Четвер, 21 вересня 2006 року

Недавно у Всесвітній центр допомоги виходу з КПК, розташований в США, почали надходити постійні телефонні дзвінки з погрозами з Пекіна і північних районів Китаю. Центр забезпечує цілодобову підтримку людей, що вирішили вийти з КПК та інших комуністичних організацій.

Голова центру доктор Гао Давей заявив, що судячи з усього, це справа рук шпигунів КПК. Центр завжди турбували, але останнім часом виснажливі дзвінки почастішали, і в Китаї зросла кількість викрадених добровольців Центру. Ця тенденція показує, що компартію Китаю все більше турбують масові виходи з партії.

Доктор Гао сказав: "Щоб відволікти від інциденту з пілотом Юань Шеном, шпигуни КПК викрали адвоката Гао Чжишена і побили гонконзького правозахисника Хе Цзюньженя. Ці дії продемонстрували всьому світові паніку і передсмертну агонію КПК".

Юань Шен – пілот “Китайських Східних авіаліній”, який зовсім недавно попросив у США політичного притулку після того, як опинився перед загрозою арешту, розповівши про рух виходу з КПК співробітникам безпеки аеропорту в Шанхаї.

Доктор Гао вказав, що Центр допомоги виходу відправить записи всіх дзвінків з погрозами зацікавленим організаціям в США і в ООН для проведення розслідування й організації прес-конференції з викриття дій шпигунів комуністичного режиму.

Дзвінки з погрозами

8 серпня добровольцеві Центру допомоги виходу з КПК зателефонували з Пекіна і почали погрожувати вбивством і переслідуваннями родичів і друзів у Китаї. Той, хто телефонував, повторив три рази: "Я всіх вас уб'ю", – а також, – ”Так ви не боїтеся за свою сім'ю? Якщо я дізнаюся, хто вони, я уб'ю їх".

18 серпня одна з волонтерів Центру допомоги виходу з КПК отримала з Нью-Йорка дзвінки на свій стільниковий і домашній телефон. Той, хто телефонував, негайно почав випитувати її ім'я, адресу та іншу особисту інформацію. Після того, вона відмовилася відповідати на ці питання, на тому кінці дроту сказали, що це соціологічна служба Університету Гарварда проводить опитування з проблеми здоров'я. Вона ще раз відмовилася відповідати.

Доктор Гао Давей визнав, що також часто отримує дзвінки з погрозами і записаним наклепом на Фалуньгун, критикою “Дев'яти коментарів” і прокльонами на адресу руху виходу з КПК.

Один із засновників Центру, Лі Даюн, сказав, що його сім'ї у Китаї постійно погрожують. Вони залякують сім'ю Лі, кажучи, що такий-то був убитий, а того-то побили.

У пошуках допомоги й підтримки міжнародного співтовариства

За словами доктора Гао, добровольці Центру допомоги виходу з КПК у Китаї постійно стикаються із загрозою переслідування. До цього часу тисячі добровольців були викрадені, і їх кількість росте. Недавно в одному тільки Шанхаї було викрадено більше ста добровольців.

Доктор Гао закликає всіх благородних чиновників, ЗМІ і організації підтримати рух виходу з КПК в Китаї, засудити насильство, що здійснюється проти тисяч людей, які вийшли з компартії, і тих, хто допоміг їм у цьому. Він звертається до міжнародного співтовариства з проханням – допомогти присікти злочини КПК у цій фінальній боротьбі перед остаточним її розкладанням.

Він сказав: "Цей ненасильницький протест – місія всього людського роду. Комуністи Китаю – корінь світової корупції. Китайці малою кров'ю, мирно позбавляються компартії. Це добре для всього світу, не тільки для Китаю. Світ не повинен більше мовчати".

Місія Всесвітнього центру допомоги виходу з КПК

Справжній рух виходу з КПК почався після публікації серії редакційних статей газети “Велика Епоха” у листопаді 2004 року. Всесвітній центр допомоги виходу з КПК був заснований 22 лютого 2005 р. для того, щоб допомогти китайцям залишити КПК. Центр має майже 60 регіональних представництв в усьому світі та десятки тисяч добровольців.

Центр отримує дзвінки, факси і реєструє заяви про вихід із комуністичних організацій на веб-сайті “Велика Епоха” Tuidang (Виходь з КПК). Для того, щоб поширювати інформацію про “Дев'ять коментарів”, Центр використовує чати в реальному режимі часу, телефон, факс, електронну пошту та ін.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...