• Людську совість можна розбудити

  • П'ятниця, 8 вересня 2006 року

Що може статися, коли людина, яка довгий час жила в умовах інформаційної блокади, нарешті, дізнається правду? Одного разу вранці з Китаю мені подзвонив чоловік, почувши передачу радіостанції “Голос Надії” про мільйони людей, які вийшли з лав Комуністичній партії Китаю (КПК).

Він попросив мене докладніше розповісти про видалення органів з тіл живих послідовників Фалуньгун. Чоловік сказав, що раніше жив в місті Шеньян і знає про Центр об'єднаної китайської та західної медицини лікування тромбозів в місті Суцзятунь.

Шокуюче викриття медичної установи в Суцзятун, опубліковане в березні цього року, все ще розбурхувало мій розум. Жінка на ім'я "Ені" [це вигадане ім'я, використане з метою безпеки] привселюдно заявила, що її колишній чоловік, лікар-нейрохірург, брав участь у видаленні органів з живих людей, послідовників практики Фалуньгун.

Ені розповідає: “Мій колишній чоловік розповідав мені, що багато хто з них [послідовників Фалуньгун] були живими й здоровими, і, попри те, з їх тіл вирізалися органи. Після виконання операцій, багато тіл було відправлено до кремаційних печей і спалено дотла. Мій колишній чоловік запропонував не проводити таких операцій, але він був підневільною людиною. Він знав, що якщо відмовиться проводити такі операції, то його сім'ю знищать. Сьогодні я розповідаю правду, а завтра мене за це можуть убити. Але тоді Ви знатимете, що за всім цим стоїть КПК”.

Я розповів своєму співбесідникові про те, як колишній чоловік Ені прокидався серед ночі від жахливих снів. Розповів йому про лікаря Ван Веньї, яка 20 квітня виразила протест на церемонії привітання Президентом Бушем глави КНР Ху Цзіньтао. Під час проведення церемонії на лужку біля Білого Дому доктор медицини Ван викрикувала, звертаючись до Ху: “Зупиніть переслідування Фалуньгун!” Ця подія широко висвітлювалася міжнародними ЗМІ.

Я також повідомив його про незалежне розслідування, проведене колишнім Держсекретарем Канади по Азійсько-тихоокеанському регіону Девідом Кілгуром і міжнародним адвокатом-правозахисником Девідом Мейтасом. Опублікований ними в канадських ЗМІ звіт називається: ”Звіт про перевірку тверджень про видалення внутрішніх органів у послідовників Фалуньгун в Китаї”. На підставі представлених в цьому звіті свідоцтв можна зробити висновок, що в період між 2000 і 2005 роками з тіл кинутих у в'язниці послідовників Фалуньгун було видалено понад 40 000 органів для трансплантації. І ця, жахлива практика, продовжується в Китаї по сьогоднішній день.

Співбесідник вислухав мою докладну розповідь і попросив мене допомогти йому опублікувати в Інтернеті заяву під вигаданим ім'ям про вихід із лав злісної компартії Китаю.

Допомогти людям дізнатися правду

Коли я вперше почув про видалення органів з тіл послідовників Фалуньгун, то організував дводенне голодування протесту. Я серйозно сподівався, що своїми зусиллями та енергією зможу передати своїм друзям звістку про те, що нам потрібно прокинутися і звернути свою увагу на тих послідовників Фалуньгун в Китаї, які терплять подібні лиходійства. Беручи участь у поминальних церемоніях в пам’ять замучених побратимів-послідовників, із засвіченою свічкою в руці, я не міг утриматися від сліз.

Одного разу в Інтернеті мені зустрілося повідомлення: “Вчора я зареєструвався на Вашому сайті й ознайомився з розміщеними там матеріалами. Я був просто приголомшений! Хочу подякувати Вам за те, що Ви допомогли мені прокласти міст до істини. Уряд більше не зможе мене одурювати. Я маю намір добиватися правди, підтримувати справедливість і боротися за свободу!”

Натхненний цими словами, я послав авторові повідомлення з декількома аудіозаписами свідчень видалення органів з тіл живих послідовників Фалуньгун. Прослуховуючи ці записи, він вирішив вийти з лав компартії.

Після того, як він отримав інформацію, яка підтверджувала вихід із лав партії, то сказав мені: “Дякую Вам. Я відчуваю себе набагато вільніше. Ви витягнули мене зі згубної трясовини на світлу дорогу до Небес. Те, що сталося зі мною, очистило мою душу і відродило мій дух!”

У відповідь я лише висловив сподівання, що він зуміє допомогти ще більшій кількості людей дізнатися правду. “Саме так я і маю намір чинити!” - відповів він.

Хакер змінює своє рішення

Розширюється коло людей, які знають правду, і це вселяє в мене впевненість та зігріває мою душу. Близько року пройшло з тих пір, як я став адміністратором сайту, що роз'яснює правду. Нерідко протягом цього часу я отримував загрозливі повідомлення від хакерів. Оскільки через цей сайт як один з каналів роз'яснення істини, китайці можуть дізнатися правду, то мені потрібно оберігати його від будь-якої небезпеки.

Недавно один з користувачів мережі повідомив мені: “Через пошукові системи на Тайвані я знайшов адресу Вашого сайту. Мені запропонували гроші за те, щоб я заблокував його. Чесно скажу, Ви не встигнете злічити до десяти, як ваш сайт стане недоступним”.

Він запропонував мені поспілкуватися у відеочаті, і я погодився. На душі у мене було цілком спокійно, і я раптом подумав, що моєму співбесідникові випав шанс дізнатися правду. Не турбуючись про безпеку нашого сайту, я щиро й упевнено розповідав співбесідникові про злочини КПК і про ті страждання, які терплять послідовники Фалуньгун на континентальному Китаї.

На екрані монітора я спостерігав, як мінявся вираз обличчя співбесідника, який намагався зупинити мою промову, але терпляче слухаючи мої слова. Врешті-решт, він пішов з чату, так і не зламавши наш сайт.

Два дні потому я отримав повідомлення: “Я хочу вчитися Фалуньгун”. Це була та сама людина, яка хотіла зламати наш сайт! Я відправив йому смайлик.

Йому було дуже важко зробити вибір, тому що він помилково ототожнив КПК з Китаєм. Він сказав мені: “Якби я зламав Ваш сайт, то зміг би забезпечити себе та своє життя. Хакери бездушні!!! Як же мені чинити?!!!!!!”

Ми ще трохи поспілкувалися, і, нарешті, він зважився залишити свою роботу та не зламувати наш сайт, який роз’яснює правду. Я сказав йому: “Велике спасибі. Я хочу подякувати Вам від імені тих китайців, які хочуть знати правду. Як би ми не старалися, але совість обдурити неможливо. Нам доведеться відповідати за будь-який наш вчинок. У попередні роки я страждав від серйозної депресії, і саме Фалуньгун подарував мені нове життя. Зараз я вчиняю так, як велить мені моя совість.

Ви можете зламати наш сайт у будь-який час, але я хочу Вам дещо нагадати: людині слід жити праведно! Якщо Ви - справжній китаєць, то Ви не повинні бути рабом КПК”. З тих пір від нього я не отримував ніяких звісток.

Я також допоміг декільком молодим людям вийти з організації юних піонерів, яка вирощує наступників компартії серед підростаючого покоління. Вони погодилися, щоб я допоміг їм розмістити заяви про вихід під вигаданими іменами відразу після роз'яснення правди. Серця їх такі добрі та чисті!

Я пишу ці рядки з надією, що наші друзі, які все ще дотримуються поганої думки про Фалуньгун, зможуть обтрусити шар пилу, що мертвить, отруюючи їх душі, і повністю усунути вороже ставлення до послідовників Фалуньгун. Ми не відчуваємо ненависті до будь-кого й не прагнемо політичної влади…скажу також, що ми не хочемо повалити КПК.

Добро і зло завжди протистояли одне одному. Ми лише хочемо застерегти добросердих людей не попадатися в згубну пастку обману. Людську совість можна розбудити, і про це потрібно пам'ятати завжди.

Юй Сяохун. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...