ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бандити, що напали на «Центр допомоги виходу з КПК» в Кореї, засуджені і поміщені у в'язницю (фото)

Велика Епоха
13 вересня 2009 г більше 100 китайців напали на учасників параду на підтримку тих, що вийшли з лав КПК. Фото: Guohuan Jin/The Epoch Times
13 вересня 2009 г більше 100 китайців напали на учасників параду на підтримку тих, що вийшли з лав КПК. Фото: Guohuan Jin/The Epoch Times
Минулого року відділення міського суду Ансан міста Суван (Південна Корея) визнало винними двох чоловік, які звинувачуювалися в нападі на добровольців «Центру допомоги виходу з компартії Китаю (КПК)».

18 травня 2010 р. Цуй Ваньцзи і Цуй Чуньчжи були засуджені відповідно до 8-ми і 4-х місяців позбавлення волі.

13 вересня 2009 р. на параді, що відбувся на підтримку 60 мільйонів чоловік, які вийшли з КПК, близько ста китайців напали на членів групи з прав людини і на послідовників Фалуньгун. Вони знищували устаткування, вигукуючи гасла, які чули свідки: «Бийте практикуючих Фалуньгун, чоловіків і жінок», «Нас підтримує китайське посольство, ми нікого не боїмося, навіть корейських поліцейських».

Поліцейські дуже швидко прибули на місце події. Незважаючи на усі зусилля поліції зупинити напад, бандити продовжували атаки. Деякі з нападаючих хуліганів були затримані і доставлені в поліцейський відділок Ансан. Під час затримання Цуй кричав: «Ви можете мене затримати або навіть депортувати, мені все одно. Я хочу поговорити з посольством Китаю». І зробив короткий дзвінок у посольство.

28 грудня 2009 р. після трьох місяців розслідування і збору доказів, прокурор відділення Ансан порушив кримінальні справи проти заарештованих.

За словами пана Кима, директора місцевої юридичної фірми, звинувачення часто призначає штраф за порушення мітингів і демонстрацій. Карна відповідальність по звинуваченню «показує намір переслідувати порушників у судовому порядку відповідно до корейського законодавства».

2 лютого 2010 р. відбувся перший судовий розгляд. 18 травня 2010 р. після п'яти судових розглядів, суд засудив двох обвинувачених Цуя Ваньцзи і Цуя Чуньчжи відповідно до 8-ми і 4-х місяців тюремного ув'язнення.

Асоціація Фалунь Дафа, «Центр допомоги по виходу з КПК» і групи по захисту прав людини виразили задоволення у зв'язку з вироком.

Версія китайською

#img_gallery#