'Інтер' удев'ятьох перемагає Мілан. Фотоогляд

Програма 21-го туру Серії А завершувалася одним із найзахоплюючих дербі Старого світу "Della Madonnina", в якому "Інтер" приймав "Мілан" і здобув перемогу з рахунком 2:0.

Цей двобій, у разі виграшу "Мілана", відродив би інтригу в боротьбі за Скудетто. Перемога "Мілана" дозволяла би йому за втраченими очками зрівнятися зі своїм лютим ворогом.

На жаль, нічого хорошого підопічні Леонардо своїм уболівальникам не подарували. "Інтер" упевнено переграв "россо-нері".

Тактика Моуріньо, яка розрахована на швидкий гол, спрацювала вже на самому початку зустрічі. Дієго Міліто, отримавши пас від Горана Пандева, увірвався в штрафну і пробив у верхній кут,  1:0. А до цього ще Снейдер потрапив у штангу.

У другому таймі македонець вже сам розписався у воротах номінальних гостей, забивши чудовий гол зі штрафного.

Футболісти "Мілана" мали змогу відіграти одного м'яча, але Роналдіньо не скористався стовідсотковим моментом, не реалізувавши пенальті на другій доданій хвилині.

Ну і, звичайно, не можемо не відзначити те, що закінчував гру "Інтер", маючи у своєму складі на двох гравців менше. Першим поле покинув Уеслі Снейдер, а в кінці зустрічи через другу жовту суддя вилучив Лусіо.