ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вибухи у Придністров'ї. "Йде перевірка всієї інформації", - SIS

Велика Епоха
Вибухи у Тирасполі (Інсайдер Україна)

Служба розвідки та безпеки Молдови (SIS) провела екстрену нараду після вибуху, який прогримів у понеділок увечері у тираспольській штаб-квартирі Міністерства державної безпеки самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки. Цю інформацію для tv8.md підтвердив голова SIS Олександр Есауленко.

"Ми знаходимося в процесі збору інформації. Попередньо йдеться про дві ракетні установки, але вся інформація перевіряється", — сказав Есауленко.

Управління політики реінтеграції уряду в Кишиневі також опублікувало таку заяву щодо цього питання:

"Офіс політики реінтеграції висловлює своє занепокоєння у зв'язку з інцидентом, який стався сьогодні в місті Тираспіль. За наявною інформацією, невідомі особи обстріляли з гранатомета штаб-квартиру так званої структури безпеки в регіоні. За попередніми даними, жертв та постраждалих немає.

Мета сьогоднішнього інциденту — створити привід для нагнітання напруженості в безпеці в придністровському регіоні, який не під контролем конституційної влади. У цьому контексті Управління з політики реінтеграції закликає до спокою та разом із компетентними національними установами стежить за розвитком подій у цій справі”.

Нагадаємо, що серія вибухів прогриміла у будівлі Міністерства державної безпеки самопроголошеної Молдавської Республіки Придністров'я у Тирасполі.

За словами очевидців, було чути гучні удари. Було пошкоджено скло у вікнах сусідніх будинків. Біля будівлі Міністерства національної безпеки рух було перекрито. Там розміщено машини поліції, швидкої допомоги, рятувальної служби та пожежної охорони, повідомляють російські ЗМІ.

Декілька Telegram-каналів опублікували кадри очевидців, на яких видно, як на дорозі біля будівлі лежать два гранатомети.