• Брати Кличко — щасливчики з України. Фото

  • Павло Хулін | Велика Епоха
    Четвер, 7 січня 2010 року
Сучасні поліграфічні видання вже не одне десятиліття «рясніють» різною інформацією про зірок кіно, спорту, культури чи політики. Вважається успіхом будь-якого ЗМІ «добуті» нові подробиці особистого життя будь-якої відомої персони. Будь-яка людина, природно, потрапляючи в таку обстановку, одночасно з грошима отримує і славу ... Про двох таких особистостей і піде мова в цій статті — про Володимира і Віталія Кличко.

Віталій і Володимир Кличко безмежно успішні люди, яскраві й неповторні.

Такого зльоту, як у братів Кличко, немає ні в Андрія Шевченка, ні у Яни Клочкової, Миколи Валуєва, російського футболіста Сичова і т. д.

Сказати, що Віталій і Володимир Кличко — це боксери, буде не зовсім вірно. А чому? Давайте проаналізуємо. У Л. Толстого запитали: «Що важливіше грошей?» Він відповів: «Слава». А тепер подивіться на сучасних боксерів. На 90% спортсмени виходять на ринг через гарні гонорари.

Брати Кличко постійно вдосконалюють себе. Володимир змінив тренера, додав швидкості і «акцентування» своєї ударної могутності. Джеб Володимира зараз має «руйнівну» дію на будь-якого боксера.

У 2003 р. Володимир програв не тому, що Коррі Сандерс лівша і непередбачувано у вибуховій манері атакував, а тому, що був не готовий психологічно взагалі до будь-якого поєдинку. Якби в той час не нокаутував Володимира Кличко Сандерс, це б зробив будь-який професійний важкоатлет. Більш важкий нокаут від Брюстера пов'язаний із прорахунками в медичній підготовці спортсмена. Можливо, різке ослаблення фізичних можливостей спортсмена після 4-го раунду виникло не через боксерський поєдинок. Володимиру в ті дні виходити на ринг не бажано було взагалі ...

Бій Володимира Кличко з Семюелом Пітером показав дуже багато чого. Це зовсім новий психологічний настрій, висока витривалість, грамотна побудова тренувального процесу Еммануелем Стюартом.

Віталій Кличко показав себе в бою з Пітером з іншого боку. Це був «продуманий бокс», якщо хочете, — справжня класика боксу, де в основі лежить захист, а потім — атакуючі дії. А інакше з такими боксерами, як Семюел Пітер, не можна.

Віталій та Володимир Кличко перемагають вже до поєдинку із суперником. З кожним виходом на багатотисячну аудиторію в залі, в якому чуються гучні крики «Кличко!», брати, як у точних науках, вирішують завдання, підбирають необхідний «елемент», ставлять знак «дорівнює» і не залишають конкурентам майже ніяких шансів.

Братів Кличко можна перемогти, і це не таємниця у боксерському світі. Але щоб перемогти, потрібен, мабуть, відповідний рівень підготовки і такий же, як мінімум, рівень психологічної мотивації на досягнення результату, як у братів Кличко. Навіть коли брати Клички програють, вони всього лише виходять на ступінь вище.

Можливо, поразка змушує задуматися, тверезо поглянути на свої недоліки. Володимир Кличко загалом-то так і чинив. Після «драматичних» нокаутів весь світ побачив нового Володимира Кличко. Також і Віталій — як і раніше зірка світового боксу і, можливо, висхідна зірка політичної арени України.

Віталій і Володимир — це, швидше, і боксери в тому числі. Ким би вони могли стати, якби не було боксу? Давайте, перерахуємо: фахівці з рукопашного бою (особливо Віталій), кіноактори (без важких драматичних ролей), бізнесмени, фокусники-ілюзіоністи, а можливо, вчені-дослідники, і це — не повний список можливостей братів Кличко.

Віталій Кличко навчається і вдосконалює себе у «політичному мистецтві». Поки що тільки депутат київської міської ради, але, можливо, скоро побачимо лідером нової партії в парламенті і, нарешті, прем'єр-міністром або, що ймовірніше, мером Києва.

Якби не потреба вибирати щось одне в один проміжок часу, то брати Кличко обов'язково стали б відомими артистами.

Володимир це показав легким натяком в епізодичній ролі у голлівудському фільмі «Ocean's Eleven» («Одинадцять друзів Оушена»), в якому брали участь Джулія Робертс, Брет Пітт, Джордж Клуні. Високі артистичні дані доводить робота братів Кличко з озвучення німецької версії мультиплікаційного фільму американської компанії Walt Disney «Home on the Range» («Не бий копитом»). Володимир та Віталій озвучили німецькою мовою ролі двох молодих биків.

Можливо, якби не бокс чи кіно, то Володимир Кличко на сцені виступав би як фокусник-ілюзіоніст — адже це відоме хобі Володимира.

Наукові роботи та кандидатські дисертації на теми «Обдарованість у спорті», «Визначення здібностей боксера в системі багатоетапного спортивного відбору», «Педагогічний контроль в системі підготовки юних спортсменів» лише підтверджують багатогранність особистостей Віталія та Володимира Кличко, їх концепцію успіху, в основі якої лежить енергія і працьовитість.

Ким будуть брати Клички — це і не так важливо. Їх вічними супутниками будуть слава і успіх у будь-якій справі. Такі сильні сторони братів Кличків, і перемогти їх можна поки що лише дивом ...

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...