• Всесвітнє опитування «Global Q & A»: «Як ви плануєте провести Новий рік і Різдво?»

  • Вівторок, 29 грудня 2009 року
Багато хто думає, що робити в наступні свята: підтримуючи традиції, провести час з родиною і друзями, або поїхати куди-небудь. Журналісти «The Epoch Times» від Росії до Бразилії опитували жителів різних країн: «Як ви збираєтеся провести майбутні свята — Різдво та Новий рік?»

Мунхуі Чой, 21 рік, військовослужбовець, працює в адміністрації університету (обов'язкова дворічна військова служба), Південна Корея

Можливо, на Різдво я поїду до Сеула. Моя подруга живе там, ми не часто зустрічаємося. Ми зможемо піти в ресторан у вежі Намсан і смачно поїсти разом. Це досить дорого, але такий прекрасний вид відкривається зверху, з міріадами міських вогнів. Ми зможемо піти погуляти в інші місця Сеула, де можна подивитися розкішне різдвяне оздоблення будинків, вулиць та химерну ілюмінацію.

Парвін Ашик, 41 рік, покоївка, Лахор, Пакистан

Християнська громада святкує Різдво в грудні, тому з самого початку місяця ми починаємо готуватися. Купуємо одяг і все необхідне для святкування. Напередодні Різдва ми прикрашаємо наші церкви, а вранці йдемо туди, снідаємо разом, молимося і співаємо. Парафіяни проходять по вулицях зі свічками, потім повертаються до церкви і моляться. Пізніше ми зустрічаємося з родичами.

Діана Хольбертон, 55 років, торговий працівник, Південний порт, Австралія

У мене велика родина, шість чоловік і я, найстарша. У святвечір всі ми підемо до мого брата на вечерю. Там буде майже 30 чоловік, ми обміняємося подарунками. Вранці, на Різдво, ми поснідаємо разом з сусідами і друзями. Зазвичай ми починаємо о 8.30 ранку з м'яса та яєць із бутербродами, потім свіжі фрукти, шампанське і апельсиновий сік. Ми ніколи нікуди не їдемо в цю пору року, через затори на дорогах, та й готелі занадто дорогі.


Андерсон да Сільва Барселос, 35 років, технік, Ріо де Жанейро, Бразилія

У Новий рік я буду працювати. Я працюю офіціантом в ресторані. Але Різдво я проведу з моєю мамою і братами. Вже п'ять років ми не святкували Різдво разом. Сім'я збереться за столом, відкриємо шампанське і будемо розповідати один одному про події минулого року.

Лідія Інес Салсаделла, 58 років, консультант, Гран Канарія, Іспанія

Ну, по-перше, я повинна сказати, що живу за кордоном, я з Аргентини. Кілька років тому я залишила свою країну. Різдвяні свята стали для мене звичайними днями. Якщо я думаю про суть цього свята, на мене нападає меланхолія і з'являються сльози на очах. Тому я вважаю за краще не відзначати Різдво. Звичайно, я чую шум на вулиці, вибухи петард, регіт і розмови людей і думаю, як небагато залишилося від справжньої суті свята. Я думаю, що ми повинні відчувати серцем і висловлювати свої почуття тим, про кого ми думаємо. Тому я дзвоню своїй сім'ї чи зв'язуюся з ними по Інтернету, щоб висловити гарне ставлення і найкращі побажання. З цієї нагоди, я хочу поширити ці почуття на весь світ.

Сюзанна Ульбрікова, 30 років, стюардеса, Брно, Чехія

Я буду вдома на Різдво. Між Різдвом і Новим роком я поїду — робота. Я ще не знаю, як проведу Новий рік, сподіваюся, що приїду назад під час свята.

Гальве Петрова, 33 роки, економіст, Софія, Болгарія

Саме час для такого питання! Вчора я домовилася з моїми батьками, що вони візьмуть до себе дітей, а ми з чоловіком плануємо провести новорічну ніч у ресторані на лижній базі. Ми замовили стіл на 15 чоловік, і я сподіваюся, що ми добре проведемо час. А на Різдво — сімейне свято — я планую зібратися з моїми батьками та батьками мого чоловіка у нас вдома і відсвяткувати за смачним обідом, приготовленим мною. У нас традиція — ми робимо загальне фото і обмінюємося подарунками. Діти радіють найбільше.

Гржегор Жан Жаніцак, 16 років, асистент, Програма з прав Тибету, Варшава, Польща

Я поїду додому на канікули і мені доведеться провести час зі своєю сім'єю протягом нудного періоду свят. Боюся, що розтовстію. На Новий рік повернуся до Варшави. Я ще не знаю, як буду зустрічати Новий рік.


Емануель Мотта, 42 роки, працює в газетному кіоску, Сан Джованні Валдарно, Італія

Різдво, Новий рік і Бефана, якщо є час, я проводжу зі своєю родиною. Я не ходжу ні в які інші місця. Я працюю 24 і 27 за Новий рік і ще кілька днів свят. Звичайно, я кожен день маю бути в госпіталі, де розташований мій кіоск. Газети приходять рано і люди чекають їх.

(В популярне народне свято Бефана, у святвечір 6 січня, баба на мітлі приходить до італійських дітей, щоб покласти в їх шкарпетки подарунки, якщо це хороші діти. Якщо діти погані, покладуть шматок вугілля або чорний льодяник).

Кушаль Кавур, 22 роки, студент, Ванкувер, Канада

Це моє перше Різдво у Ванкувері. Можливо, ми поїдемо на канікули або зберемося з друзями і повечеряємо разом. Можливо, ми підемо до церкви.

Андрій Буслов, інженер, Росія, Ставропольський край

Буду робити ремонт квартири. Росія — країна бідних, всі заощаджують на всьому. Тим більше зараз. Ось і моя сім'я змушена економити і робити ремонт своїми руками.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...