• Боротьба тибетців в ім'я свободи всього світу

  • Четвер, 24 липня 2008 року

Свобода релігії, свобода слова і право на голосування піддані анафемі в комуністичному суспільстві (згідно із моїм останнім аналізом ситуації в КНР вищевказане досі відбувається), незважаючи на те, що це наші фундаментальні права. Чому ми ведемо бізнес із КНР?

Уряди країн світу дозволили КНР вступити до ВТО та надали їй право приймати Олімпійські ігри. Проте, що зробив уряд КНР у відповідь? Відкрив вогонь по тибетцях у Лхасі! Досить! До речі, це вже вдруге Ху Цзіньтао стріляє в неозброєних тибетців.

Але після цього інциденту чи змогли ми врешті-решт сказати «досить»?

Тибет, Дарфур, Бірма, вилучання органів у живих людей, руйнування навколишнього середовища і безкінечний список лиходійств компартії Китаю. Чи за це ми їх так нагородили? НІ!

Згадаймо одну фразу, сказану в часи Другої світової війни: «Спочатку вони прийшли за моїм сусідом, але я нічого не робив. Потім вони прийшли за моїм братом, але я нічого не робив, а в кінці вони прийшли за мною». КНР являє собою загрозу не лише для Тибету.

Тибетці в Лхасі ризикують своїми життями, проводячи демонстрації, про які ми читаємо в новинах. Я відчуваю, що це вони борються за свободу людей у всьому світі.

Аніта Ширефс. Форт Лодердейл, Флорида
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...