ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Три людини загинули в Сербії через ще один потужний ураган на Балканах (ВІДЕО)

Велика Епоха
Пожежники прибирають гілки дерев з пошкодженого автомобіля після сильної бурі в Загребі, Хорватія, у середу, 19 липня 2023 року. (AP Photo)

Три людини загинули в Сербії під час чергової смертоносної бурі, що пронеслася Балканами цього тижня, повідомили в суботу місцеві ЗМІ.

У п'ятницю ураган пронісся спочатку Словенією, потім перекинувся на Хорватію, а потім на Сербію і Боснію, супроводжуючись поривами вітру і сильними дощами. Влада повідомляла про проблеми з енергопостачанням і значні руйнування, зокрема повалені дерева, які знищили автомобілі та дахи будинків.

У середу внаслідок іншого урагану в регіоні загинуло шестеро людей: четверо в Хорватії, один у Словенії та ще один у Боснії.

На думку метеорологів, урагани були настільки потужними тому, що послідували за низкою надзвичайно спекотних днів.

У північному сербському місті Нові-Сад під час грози на вулиці було знайдено труп 12-річного підлітка, але поки незрозуміло, його вразила блискавка чи вдарило струмом, повідомило офіційне телебачення РТС.

За даними місцевих ЗМІ, найбільше постраждав Нові-Сад, де гроза пошкодила дах міського виставкового залу. Близько 30 осіб звернулися по медичну допомогу, багато вулиць у суботу вранці залишалися перекритими.

У селі Ковачица на північному сході Сербії жінка померла від задухи після пожежі, що виникла внаслідок влучання блискавки в дерево біля її будинку, повідомила телекомпанія RTS.

Сербська поліція повідомила в суботу, що в північно-західному місті Бачка Паланка загинув чоловік, який намагався прибрати дроти електропередачі, що впали на ворота його будинку.

У Хорватії ураган спричинив хаос у різних частинах країни, і влада вже намагається ліквідувати наслідки урагану, що пройшов у середу.

Кілька людей дістали поранення в туристичному кемпінгу на півночі півострова Істрія, куди влітку з'їжджаються туристи з-за кордону.

Словенія заявила, що урагани також завдали величезної шкоди лісам в альпійській країні, і попередила про можливість раптових повеней.