ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тропічний шторм Мегі накриває Філіппіни — загинули щонайменше 25 людей

Велика Епоха
Шосе та будинки затоплені паводковими водами у місті Абуйог, провінція Лейте, південь Філіппін, 11 квітня 2022 року. (Bobbie Alota/AFP via Getty Images)

Філіппінська влада заявила в понеділок, що щонайменше 25 людей загинули внаслідок зсувів та повеней, спричинених тропічним штормом Мегі, що налетів на східне та південне узбережжя країни.

Шторм досяг суші у неділю, зі стійкими вітрами до 65 км/год і поривами до 80 км/год. Мегі — перший шторм, який цього року налетів на архіпелаг. Щорічно відбувається близько 20 таких штормів.

У східній провінції Лейті було знайдено тіла 22 людей, похованих під зсувом ґрунту, повідомив журналістам Джомен Колладо, начальник поліції міста Байбай.

Національне агентство з надзвичайних ситуацій, яке також повідомило про загибель трьох людей у південному регіоні Давао, заявило, що повідомлення про жертви ще підлягають перевірці.

«У населених пунктах сталися зсуви ґрунту, а потім деякі з постраждалих були змиті повенями», — сказав Колладо, додавши, що рятувальні операції продовжуються, оскільки ще як мінімум шість людей зникли безвісти.

На знімках, опублікованих місцевим пожежним бюро у понеділок, видно, як рятувальники пробираються через частково затоплені будинки та шукають тих, хто вижив у районі, що постраждав від зсуву ґрунту.

Очікується, що тропічний шторм Мегі ослабне до 45 км/год і у вівторок знову піде у море, повідомили у державному метеорологічному бюро.

За матеріалами The Epoch Times USA