ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Каліфорнія піддасть евтаназії 350 000 райдужної форелі після спалаху бактеріальної інфекції

Велика Епоха
Райдужна форель на рибній фермі сім'ї Гойкоечеа, яка створює вироби зі шкіри форелі, в Банку, південний захід Франції, 16 лютого 2016 року. (Iron Gaizka/AFP via Getty Images)

Каліфорнія піддасть гуманній евтаназії близько 350 000 особин райдужної форелі у зв'язку зі спалахом бактеріальної інфекції, що призвела до дефіциту рибних запасів у деяких районах штату, оголосив 20 червня Департамент риби та дикої природи Каліфорнії.

На двох підприємствах, які перебувають у відомстві — інкубаторіях Блек-Рок і Фіш-Спрінгс в окрузі Ініо — ще у квітні цього року було виявлено бактерію природного походження Lactococcus petauri. Майже 350 тисяч райдужної форелі заражені та демонструють ознаки захворювання, йдеться у заяві департаменту.

Постраждалі інкубатори зазвичай забезпечують рибальським інвентарем водоймища у Внутрішньому пустельному регіоні, який охоплює округи Імперіал, Ініо, Моно, Ріверсайд та Сан-Бернардіно.

"Ця втрата є величезним розчаруванням, але ми були готові до такої можливості і робимо все можливе, щоб забезпечити продовження риболовлі для населення", — сказав у заяві інспектор рибальства Рассел Блек.

У зв'язку зі спалахом бактеріальної інфекції департамент піддасть евтаназії всю заражену рибу, та укладе контракт із зовнішніми постачальниками на закупівлю придатної для вилову райдужної форелі для округу Моно і перенаправить частину риби з інших інкубаторів по всьому штату для підтримки постраждалих регіонів.

Патологоанатоми департаменту вважають, що бактерії, які часто розповсюджуються при переміщенні риби або ікри, були занесені в інкубатори птахами.

Заражена риба може або виявляти симптоми, включаючи "витріщання очей, мляве або нестійке плавання та підвищену смертність", або не виявляти ознак інфекції залежно від різних факторів.

Щоб запобігти майбутнім спалахам, департамент удосконалить інфраструктуру інкубаторію і використовуватиме два різні типи рибних вакцин, розроблених вченими з Університету Каліфорнії-Девіса.

Хоча передача бактерій від риби до людини "рідкісна і малоймовірна", йдеться в заяві, департамент рекомендує рибалкам дотримуватися рекомендацій Міністерства сільського господарства США щодо приготування риби до внутрішньої температури 145 F.