ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Камбоджі спіймали найбільшу зареєстровану прісноводну рибу у світі

Велика Епоха
Група камбоджійських та американських учених та дослідників разом із представниками Управління рибальства вимірюють довжину гігантського прісноводного ската від носа до хвоста, перш ніж його випустять назад у річку Меконг у північно-східній провінції Стунг Тренг, Камбоджа, 14 червня. 2022 р. (Sinsamout Ounboundisane/FISHBIO via AP)

«Гігантський скат – погано вивчена риба. Навіть його наукова назва змінювалася кілька разів за останні 20 років», — сказав Хоган. «Він водиться по всій Південно-Східній Азії, але ми не маємо майже жодної інформації про нього. Ми не знаємо про його історію життя. Ми не знаємо про його міграційні маршрути».

Дослідники кажуть, що це вже четвертий гігантський скат, виявлений у тому ж районі за останні два місяці, і всі вони самки. Вони вважають, що це може бути місцем нересту цього виду.

Місцеві жителі прозвали ската «Борамі», або «повномісячним», за його круглу форму.

Крім честі зловити рекордсмена, щасливий рибалка отримав компенсацію за ринковою ставкою, тобто близько 600 доларів.

За матеріалами The Epoch Times USA

Группа камбоджийских и американских ученых и исследователей вместе с представителями Управления рыболовства измеряют длину гигантского пресноводного ската от носа до хвоста, прежде чем его выпустят обратно в реку Меконг в северо-восточной провинции Стунг Тренг, Камбоджа, 14 июня. 2022 г. (Sinsamout Ounboundisane/FISHBIO via AP)