ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Гроші Китаю надходять до університетів США (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Тоді як американські та китайські компанії скаржаться на перешкоди у співпраці, одна ніша залишається відкритою – університетські кампуси США, які тепло приймають китайські фірми.

Китай не тільки відправляє фентаніл у США, а й укладає великі угоди з американськими університетами!

Wall Street Journal показує, що американські університети отримують з Китаю мільярди. Як пише видання, майже 200 університетів уклали контракти з китайськими фірмами на суму 2,3 мільярда доларів.

Університет Аризони уклав контракт із біотехнологічною компанією WuXi AppTec на суму півтора мільйона доларів. Конгрес побоюється, що AppTec може використовувати будь-які наукові відкриття у військових цілях.

Університет Північної Дакоти отримав 37 мільйонів доларів від китайських авіакомпаній для навчання їхніх пілотів!

Університет Вашингтона взяв у компанії Huawei понад 5,5 мільйонів доларів на проєкти віртуальної реальності.

Мічиганський університет узяв близько мільйона доларів у компанії DiDi Global на інженерні дослідження.

І навіть апельсини! Університет Флориди отримав від Китаю близько восьмисот тисяч доларів на генетичні експерименти з апельсинами.

Френк Тянь Се, професор Університету Південної Кароліни в Айкені розказав, що результати досліджень належать стороні, що фінансує. І в цьому разі це – китайські вчені, компанії та бізнес. Вони фінансували дослідження, тому вони мають права на зразки нових технологій.

Китай давно й небезпідставно звинувачують у порушеннях прав людини, зокрема в геноциді, використанні рабської праці та вирізанні органів у живих людей.

Експерти багатьох галузей кажуть, що Пекін прагне світового панування. І вони вважають, що університети США підвищують ризики національної безпеки.

Але цього недостатньо, щоб їх відмовити.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube